Tavolinë Foosball e Palosshme 48 ”për të Rritur & Fëmijë Kurseni Hapësirë ​​Zbukurim. | FITO.MAKS

Përshkrim i shkurtër:

Tavolina e futbollit e palosshmeMadhësia perfekte jo e madhe as e vogël. Lehtë për tu palosur dhe lënë mënjanë. Lightshtë e lehtë të bartësh kështu që fëmijët ta mbajnë atë nga dhomat e tyre në dhomën e ndenjes. Kjo lojë klasike e futbollit me rregulla të lehta është e popullarizuar në ahengje dhe ofron argëtim të pafund për të gjitha moshat.

Produkte të nxehta:tavolinë e vogël futbolli


 • GW: 20.5 kg
 • NW: 18.6 kg
 • Detajet e produktit

  Specifikim

  Etiketat e produktit

  foosball logo-winmax

  Këshilla:

  E Tavolinë foosball 48 inç ishte argëtuese, me lojtarët që qëndronin në anët e njëri -tjetrit dhe përdredhnin shkopinjtë e tyre në mënyrë që lojtarët e tyre të mund të "shkelmonin" topin në portën e ekipit tjetër. Në një lojë një-në-një, një lojtar mund të lëvizë mbrapa dhe me radhë midis katër shufrave të tij ose të saj. Në një lojë dy me dy, shokët e skuadrës mbajnë secili dy shkopinj, duke luajtur një rol mbrojtës ose sulmues.

  Trego Detajet e Tabelave të Futshme të Futbollit

  fossball table details-winmax

  • Një strukturë e qëndrueshme, këmbë të qëndrueshme dhe një dorezë pa rrëshqitje ju lejojnë ta përdorni më gjatë.
  • MDF dhe material metalik miqësor ndaj mjedisit, të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm.

  https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

  • Këmbët e trasha të tryezës, më të qëndrueshme dhe kurrë nuk tunden.

  • Pajisja e shënimit, duke e bërë ndeshjen foosball më emocionuese

  https://www.winmaxdartgame.com/4-5ft-official-competition-size-deluxe-foosball-table-for-multiplayer-indoor-play-win-max-product/

  • Strukturë e palosshme, kurseni hapësirë.
  • Lehtë për tu instaluar, vetëm vidhosni këmbët e tavolinës.
  • Kjo është dhurata më e mirë për ditëlindje ose Krishtlindje për fëmijët.

  https://www.winmaxdartgame.com/4ft-free-standing-wooden-foosball-table-football-soccer-game-with-2-balls-win-max-product/

  • Detaje foto rreth tavolinë foosball

  Video për WIN.MAX


  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 •  Një dhuratë e përsosur për mbledhjen e argëtimit.

  Prodhues   FITO.MAKS
  Emri  Tavolina e futbollit
  Model  WMG50244
  Dimensioni i produktit 121.5Lx61Wx81.2H (cm)
  Funksioni  1. Tabela e futbollit e palosshme, kurseni hapësirë.
   2. Platforma anësore: MDF 12mm me grafikë natyrale prej druri. Funde përparëse: MDF 9mm me grafikë natyrore prej druri.
   3.Ma shirita çeliku të kromuar me diam.12.7mm me kushineta rrëshqitëse për rrotullim të qetë të Topit.
   4. Ngjyra argjendi dhe blu e zgjuar i bënë lojtarë të veçantë.
   5. Udhëzues/Instalimi i Asamblesë i përfshirë.
  Aksesore  2 copë topa futbolli Φ36mm 
   Udhëzues/Udhëzim Asambleje
   Pjesë të vogla që janë në dispozicion
  Paketim  1set/CTN
   GW: 20.5 kg
   NW: 18.6kgs

   

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni