Pllaka me majë çeliku udhëzuesi më i mirë për blerjen e shigjetave për fillestarët| WIN.MAX

Përshkrim i shkurtër:

WIN.MAX dërrasë shigjetë me majë çeliku është bërë nga shigjetë profesionale çelikukoka dhe sipërfaqja e saj janë bërë nga fibra sizale afrikane me cilësi të lartë, me densitet të lartë, e cila vetë-shërohet dhe maksimizon jetën e saj të shërbimit. Tel çeliku me teh 100% pa derdhje, i cili do t'i bëjë shigjetat të ngjiten më lehtë në tabelë, të zvogëlojnë kërcimet, t'i bëjnë ato të fluturojnë përreth dhe të sigurojnë rezultate të mëdha. Kjoshigjetë me majë çeliku me qimeka një unazë dixhitale të kthyeshme që shpërndan konsumin dhe zgjat jetën e tabelës së shigjetës duke përmirësuar saktësinë e gjuajtjes. Përfshin një pajisje montimi të lehtë për t'u përdorur, dy grupe shigjetash, vijën e hedhjes dhe shiritin matës të vijës së hedhjes, kështu që do të luani në çdo kohë.


Detajet e produktit

Detaje të shpejta

FQA

Etiketat e produktit

dartboard

Nëse dëshironi një dërrasë shigjetë me qime me cilësi të lartë, FITOJE. Dartboard MAX është mënyra për të shkuar. Pavarësisht nëse jeni një konkurrent serioz ose thjesht një lojtar i rastësishëm, FITO. MAXdërrasë shigjetë me qime është një gjë e mrekullueshme të kesh në shpellën e njeriut. 

https://www.winmaxdartgame.com/

Sisal ka elasticitetin më të lartë, dhe me teknologjinë e re të trajtimit të sizalit, tabela sizaleështë një nga bordet më të qëndrueshme deri më sot. Bojërat Eco të kategorisë ushqimore ofrojnë dukshmëri më të mirë të depërtimit të bojës në çdo fije kartoni. Siguron shikueshmëri më të mirë për shkak të shkëlqimit më të ulët dhe ngjyrës më të pasur. Bojërat e kategorisë ushqimore gjithashtu rrisin forcën e kartonit.  

PRODHUR NGA ÇELIKI MË I MIRË ME LARTË TË LARTË

Turne i testuar në kushte ekstreme të lojës së ndeshjes, kjo tabelë me shigjetë ka rezultuar të jetë zgjedhja e lojtarit. E prodhuar sipas Specifikimeve të Turneut Ndërkombëtar, kjo pllakë me qime me densitet të lartë, pa kapëse, përmban ndarës tela me thikë, unazë me numër të ulët shkëlqimi. Është me të vërtetë koncepti i fundit pa kthim jashtë. Me unazë mat, telin më të hollë të briskut, lëmimin e gjithanshëm, seksione pa telashe, tabela e shigjetës ka sipërfaqen më të pastër të lojës ndonjëherë.

BULLSEYE PA PUNË 

Redukton bounce-outs kur synoni për bullseye, duke rritur rezultatin tuaj.

DENSITETI I KONTROLLUAR strikt

Fijet sizale shumë të ngjeshura ofrojnë qëndrueshmëri të patejkalueshme. Gjithashtu mundëson depërtim më të mirë të shigjetave, gjë që mund të reduktojë kërcimet dhe shigjetat nga rënia në dysheme.

ZONA E ZGJERUAR E KAPJES SË SHIGJËS

Mbrojtja 2,2 inç e gjerë e ruan murin tuaj nga vrimat e shëmtuara.

Unaza e NUMRIT TË LËVIZSHME

Tabelat me shigjeta WIN.MAX janë bërë duke përdorur vetëm materiale premium dhe ne duam që ju të shijoni pajisjet tuaja profesionale sa më gjatë që të jetë e mundur. Kjo është arsyeja pse tabelat WIN.MAX janë të pajisura me një unazë numrash të rrotullueshme, duke ju penguar të stresoni pozicionin tuaj të preferuar të synimit më shumë se pjesët e tjera të tabelës. Kjo ndihmon për të zgjatur jetën e tabelës suaj të shigjetës.

Karakteristikat e tabelës së shigjetës me majë çeliku të Kinës WIN.MAX

tabela zyrtare e madhësisë së lojësështë 450 mm në diametër dhe 38 mm e thellë. Teli i briskut ka 30 gradë më pak kënd, më pak kërcim dhe syri i demit është bërë nga teknologjia e difuzionit të karbonit me unaza çeliku më të fortë.  

https://www.winmaxdartgame.com/
https://www.winmaxdartgame.com/

Kjo tabela më e mirë me qime është i trashësisë, qëndrueshmërisë dhe fleksibilitetit të standardeve ndërkombëtare në notat profesionale.  

Madhësia zyrtare e turneut
Teli më i hollë i briskut
Sipërfaqja e pastër e lojës
Madhësia zyrtare e turneut

https://www.winmaxdartgame.com/

Kjo tabelë me shigjetë është bërë për t'i bërë ballë shumë konsumimit. Me një madhësi zyrtare të turneut prej 18 inç në diametër dhe një peshë prej 13 paund, bordi mund të trajtojë çdo gjë që hidhni në të. Këto dërrasa janë përmirësuar vetëm me kalimin e kohës. Ato janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë për të qëndruar gjatë gjithë jetës dhe u ofrojnë djemve mundësinë për të luajtur me shigjeta autentike.

Teli më i hollë i briskut

https://www.winmaxdartgame.com/

Gjëja unike në lidhje me këtë tabelë është sistemi i instalimeve elektrike. Në vend të kapëseve, tela ultra e hollë futet në shpohet. Kjo siguron 10% më shumë hapësirë ​​loje dhe praktikisht asgjë për të penguar shigjetat. Me këtë, sasia e 'hapësirës së vdekur' në tabelë mbahet në minimum dhe nuk ka pothuajse asnjë kërcim - shigjetat do të ngjiten pothuajse çdo herë.

Sipërfaqja e pastër e lojës

dartboard for sale

Për të krijuar këtë tabelë me shigjetë, ne zgjedhim sizal kenian të klasit të lartë për të forcuar elasticitetin dhe për të shmangur nyjet. Përdorimi i një lëngu ngjyrues me absorbim të lartë i jep tabelës së shigjetës një përfundim intensiv të ndritshëm. Unaza e Matt redukton reflektimin e dritës dhe ul shpërqendrimet në tabelë. Sipërfaqja është e rrumbullakosur me rërë dhe buza është e lëmuar për t'u rrotulluar lehtësisht. Gjëja më e rëndësishme është që ne të kontrollojmë rreptësisht temperaturën për të siguruar që çdo tabela me shigjeta të ketë një dendësi të mirë, e cila lejon depërtimin më të mirë të shigjetave dhe redukton kërcimet dhe shigjetat nga rënia në dysheme.

detajet e produktit

Një nga gabimet më të këqija që bëjnë shumica e fillestarëve kur fillojnë të luajnë shigjetat për herë të parë është të shkojnë në dyqan për të gjetur shigjetën më të lirë, sepse ata supozojnë se të gjitha shigjetat janë të njëjta dhe nuk ka rëndësi se cilën do të zgjedhin. Zgjedhja e shigjetave të duhura, qoftë për lojtarë fillestarë apo profesionistë, do të luajë një rol të rëndësishëm në lojë dhe madje do të përmirësojë aftësitë e tyre. WIN.MAX do t'ju ofrojëshigjeta me cilësi të lartë, si më i madhi furnizues i pajisjeve sportive në Kinë, jo vetëm tabela me shigjetë, por edhe tavolina e lojës, skateboard dhe kështu me radhë.

Njerëzit pyesin gjithashtu:


https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/professional-bristle-steel-tip-dartboard-with-6-flights-win-max-product/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Numri i modelit WMG11504
  Emri i prodhimit Ndeshje me dërrasë me shpohet
  Vendi i origjinës Guangdong, Kinë
  Emri i markës WIN.MAX
  Lloji tabela me shigjetë
  Materiali sizal
  Dartboard Dartboard 18"x1-1/2".
  Madhësia Ctn 47*15*47 cm
  Paketimi Kuti me ngjyra

  1. Pyetje: A mund të përdorni shigjetat me majë çeliku në çdo tabelë shigjetë?

  Përgjigje: Shigjeta me majë çeliku është një shigjetë tradicionale, shigjeta me majë çeliku mund të përdoret vetëm për shigjetën me shpohet dhe dërrasë shigjetë sizale, nuk mund të përdoret për tabelë elektronike shigjetë.

  2. Pyetje: Çfarë është tabela me majë çeliku?

  Përgjigje: Tabelat me majë çeliku janë e bërë me qime ose letër si për profesionistët ashtu edhe për fillestarët. 

  3. Pyetje: Çfarë lloj tabele me shigjetë përdorin profesionistët?

  A: Shigjetë profesionale lojtarët përdorin pothuajse ekskluzivisht dërrasat e shigjetave me qime.

  4. Pyetje: Sa është distanca e hedhjes për shigjetat me majë çeliku?

  Përgjigje: Tabelat me majë çeliku: Distanca horizontale është 7 këmbë 9 ¼ inç (2,37 metra). Tabelat me majë të butë: Distanca horizontale është 8 këmbë (2,44 metra). Është e rëndësishme të matni nga faqja e tabelës së shigjetës, jo nga muri.

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni