Lajme

 • Can you keep an air hockey table outside|WIN.MAX

  A mund të mbani një tryezë hokej ajrore jashtë|WIN.MAX

  Ndoshta ju zotëroni një tavolinë hokej ajrore, por është aq e madhe sa zë një cep të dhomës tuaj të ndenjes.Ose nuk ka vend në shtëpi për ta vendosur atë.Po mendoni, a mund të dalë jashtë tavolina juaj e hokejit në ajër?Pjesa tjetër do t'ju tregojë.A mund të vendosni një tavolinë hokej ajrore jashtë?Ndërsa disa...
  Lexo më shumë
 • How to throw bullseyes soft tip darts|WIN.MAX

  Si të hedhim shigjetat me majë të butë bullseyes|WIN.MAX

  Shigjetat tani janë bërë një lojë popullore në të gjithë botën, madje ka edhe ngjarje të shigjetave në turnetë ndërkombëtare.Shumë fillestarë për të marrë një shigjetë, shpesh nuk e kuptojnë njohurinë e shigjetave, duke rezultuar në dëmtim ose dëmtim të murit të gjësë frustruese ...
  Lexo më shumë
 • How to play soft tip darts with a blow gun|WIN.MAX

  Si të luani shigjetat me majë të butë me një pistoletë fryrës|WIN.MAX

  Një pistoletë me shigjetë është një mjet me të cilin luajnë pak njerëz.Shigjetat dhe pistoletat mund të prodhohen në shtëpi me një kosto minimale.Nëse përdoren siç duhet, ato mund të bëjnë një lodër argëtuese dhe mbresëlënëse.Keqpërdorimi i armëve është jashtëzakonisht i rrezikshëm.Në këtë artikull do t'ju mësoj se si ta bëni një në...
  Lexo më shumë
 • History of table football|WIN.MAX

  Historia e futbollit tavoline|FITUES.MAX

  Disa njerëz pretendojnë se e kanë shpikur këtë sport, si spanjolli Alejandro Finisterre dhe francezi Lucien Rosengart.Patentat e shpikjeve kanë ekzistuar që nga vitet 1890, kështu që cila është historia e tyre për to?Këtu është prodhuesi kinez i futbollit WIN.MAX për t'iu përgjigjur pyetjes suaj...
  Lexo më shumë
 • How to find a Chinese dartboard cabinet|WIN.MAX

  Si të gjeni një kabinet kinez me shigjetë|WIN.MAX

  Nëse jeni adhurues i shigjetave, duhet ta dini rëndësinë e kabinetit të shigjetave.Kabineti me shigjeta mbron tabelën tuaj me shigjeta, si dhe ruan shigjetat tuaja.Mbajtja e derës të mbyllur kur nuk jeni duke luajtur mund të parandalojë që pluhuri të njollosë tabelën tuaj dhe madje të shërbejë si një ...
  Lexo më shumë
 • which grip type best soft tip darts|WIN.MAX

  cili lloj rrokjeje me majë të butë shigjetat|WIN.MAX

  Kapja e shigjetës është pjesa që lidh tytën e shigjetës me krahun e shigjetës dhe është e vidhosuar në tytën e shigjetës, e njohur gjithashtu si boshti i shigjetës.Zakonisht bëhet prej plastike të qëndrueshme ose najloni, metal të lehtë.Ashtu si komponentët e tjerë të shigjetave, boshtet e shigjetave vijnë në shumë materiale të ndryshme, bashkë...
  Lexo më shumë
 • How to find reliable suppliers in China|WIN.MAX

  Si të gjeni furnizues të besueshëm në Kinë|WIN.MAX

  Nëse dëshironi të importoni produkte sportive nga Kina dhe nuk jeni të njohur me furnizuesit me shumicë të mallrave sportive në Kinë, kjo mund të jetë një dhimbje koke e vërtetë.Për të mos përmendur një numër të madh furnizuesish në Kinë, por duhet të keni parasysh cilësinë e produktit, çmimin, logjistikën ...
  Lexo më shumë
 • Why do my soft tip darts bouce off the boards|WIN.MAX

  Pse shigjetat e mia të buta kërcejnë nga dërrasat|WIN.MAX

  Shigjetat është një lojë për të cilën të gjithë keni dëgjuar ose luajtur.Është një sport kaq i popullarizuar në mbarë botën, saqë do të ishte një ide e mirë të varnit një dërrasë me shigjetë në shtëpinë tuaj.WIN.MAX është një furnizues i specializuar i tabelave kineze të shigjetave, mund t'ju ofrojë tabelë shigjetash me cilësi të lartë dhe të zgjedhë...
  Lexo më shumë
 • How to remove broken soft tip darts|WIN.MAX

  Si të hiqni shigjetat e thyera të majës së butë|WIN.MAX

  Shigjetat kanë qenë gjithmonë një aktivitet i preferuar për shumë njerëz, për shkak të fleksibilitetit të tyre, ne mund të luajmë në shtëpi, zyrë dhe në raste të tjera, por duhet të dimë një sens të përbashkët për shigjetat.Për shembull, si të hiqni shigjetat e thyera të majës së butë.Shpresoj që të takojnë sa vijon...
  Lexo më shumë
 • How are dart boards made|WIN.MAX

  Si bëhen tabelat e shigjetave|WIN.MAX

  Loja e shigjetave po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar në botë dhe përdoret për lojëra sportive ose për të përmirësuar marrëdhëniet.Më e pabesueshme, ata madje bëjnë një tabela me shigjetë në shtëpi ose blejnë një të tillë.Natyrisht, si prodhues kinës i tabelave me shigjetë, ne do t'ju ofrojmë shërbimet më të mira dhe...
  Lexo më shumë
 • Dart games for free|WIN.MAX

  Lojëra me shigjetë falas|WIN.MAX

  Të rinjtë luajnë shpesh me shigjeta, lëvizja e të moshuarve, shikimi, sistemi nervor ka një ushtrim shumë të mirë.Krahasuar me sportet e tjera, shigjetat nuk janë vetëm të sigurta, por edhe të lehta për t'u ushtruar pa dalë nga shtëpia.Të moshuarit shpesh luajnë shigjeta mund të ushtrojnë koordinimin e tyre...
  Lexo më shumë
 • Dart games for beginners|WIN.MAX

  Lojëra me shigjetë për fillestarët|WIN.MAX

  Sot, ne renditëm disa lojëra me shigjeta të përshtatshme për fillestarët, ato janë shumë interesante, të cilat do t'ju lejojnë të bëheni ngadalë një gjuajtës 100% gjuajtës, argëtimi, metodat e të shtënave janë gjithashtu shumë të pasura.Ata vijnë nga WIN.MAX, një furnizues i shigjetave në Kinë.Të gjithë duan të përmirësohen në...
  Lexo më shumë
 • Dart board history|WIN.MAX

  Historia e tabelës së shigjetave|WIN.MAX

  Duke folur për shigjetat, shumica e njerëzve ende e mendojnë atë si një sport të veçantë.Megjithatë, tabelat e shigjetave shfaqen në festa, bare, salla pishinash, qendra videolojërash dhe vende të tjera argëtimi të rastësishme shoqërore, dhe tabelat e shigjetave luhen nga burra, gra dhe fëmijë.Me sa duket, dar...
  Lexo më shumë
 • Dart board game rules|WIN.MAX

  Rregullat e lojës me shigjetë|WIN.MAX

  Shigjetat filluan në Angli në shekullin e 15-të, dhe nga fillimi i shekullit të 20-të, shigjetat ishin bërë pjesë e argëtimit të përditshëm në pijetore.Shigjetat mund të luhen në mënyra të ndryshme, me rregulla të ndryshme, por rregullat bazë janë të njëjta.Ka rregulla dhe konventa që...
  Lexo më shumë
 • When did pool tables come out|WIN.MAX

  Kur dolën tavolinat e pishinës|WIN.MAX

  Lojërat në tryezë janë një mënyrë e mirë për të lehtësuar stresin dhe për të ushtruar trupin tuaj.Ata zakonisht kanë tavolina futbolli, tavolina hokej në ajër, tavolina pishinash, e kështu me radhë.Dikush duhet të ketë pyetur veten se kur dolën në treg këto tavolina, ndaj sot do të flasim për tavolinat e pishinës.WIN.MAX, si...
  Lexo më shumë
 • How to buy an air hockey table|WIN.MAX

  Si të blini një tryezë hokej ajrore|WIN.MAX

  Hokeji në ajër është më i shpejti nga të gjitha lojërat e tavolinës dhe është më argëtues se futbolli.Çështja është se kjo është një lojë për të gjitha moshat.Jo vetëm që ju sjell argëtim, por gjithashtu ushtron trupin dhe reflekset tuaja.Nëse nuk keni një tavolinë hokej në ajër në shtëpi, mendoni ta blini një të tillë.
  Lexo më shumë
 • Are pool tables heavy|WIN.MAX

  A janë tavolinat e pishinës të rënda|WIN.MAX

  Ka shumë sporte dhe lojëra në jetën tonë.Disa njerëz pëlqejnë të luajnë futboll, pingpong, basketboll dhe bilardo.Por kur bie shi ose ftohtë, të luash këto lojëra jashtë mund të mos jetë praktike.Pra, cilat janë disa lojëra që mund të jenë aktive dhe të këndshme në ambiente të mbyllura?...
  Lexo më shumë
 • What is Chinese Spring Festival|WIN.MAX

  Çfarë është Festivali Kinez i Pranverës|WIN.MAX

  Çdo vend ka mënyrën e vet për të pritur Vitin e Ri.Në Kinë, Viti i Ri zakonisht quhet Festa e Pranverës.Pra, si evoluoi?Apo çfarë bëjnë njerëzit zakonisht në këtë festë?WIN.MAX do t'ju tregojë gjithçka.Rreth WIN.MAX WIN.MAX është një nga furnizimet më të mëdha...
  Lexo më shumë
 • Which is better electronic or regular dart board|WIN.MAX

  Cila është më e mirë tabela me shigjetë elektronike apo e zakonshme|WIN.MAX

  Shigjetat filluan në Angli në shekullin e 15-të, dhe nga fillimi i shekullit të 20-të, shigjetat ishin bërë pjesë e argëtimit të përditshëm në pijetore.Por ka lloje të ndryshme shigjetash, ka tabela me shigjeta elektronike dhe tabela të rregullta me qime, cili është ndryshimi midis t...
  Lexo më shumë
 • What is the best home electronic dartboard available|WIN.MAX

  Cila është tabela elektronike më e mirë e disponueshme në shtëpi|WIN.MAX

  Të gjithë kanë sportet dhe lojërat e tyre të preferuara, të tilla si basketbolli, futbolli ose tabela elektronike.Këto ushtrime ju japin ndjenjën e lojës gjatë ushtrimeve.Nëse doni të dini rreth tabelave elektronike me shigjeta në Kinë, mund të zgjidhni WIN.MAX, një shigjeta kineze ma...
  Lexo më shumë
 • How big is a mini air hockey table|WIN.MAX

  Sa e madhe është një mini tavolinë hokej ajrore|WIN.MAX

  Tabela e hokejit në ajër është një lojë në të cilën dy lojtarë luajnë kundër njëri-tjetrit në një tavolinë me fërkim të ulët.Hokeji në ajër kërkon një tavolinë hokej në ajër, sulmues të mbajtur nga dy lojtarë dhe një top top.Tavolina e hokejit në ajër ka një sferë shumë të qetë dhe të lëmuar...
  Lexo më shumë
 • How to replace foosball table bearings|WIN.MAX

  Si të zëvendësoni kushinetat e tavolinës së futbollit|WIN.MAX

  WIN.MAX është një prodhues kinez i tavolinave të futbollit, si dhe furnizimi me tabela me shigjeta, tavolina hokej në ajër dhe mallra të tjera sportive.Shitet jo vetëm në Kinë, por edhe në Shtetet e Bashkuara dhe Gjermani.Besoni se keni një tavolinë futbolli në shtëpi ose luani jashtë, por a e dini se çfarë...
  Lexo më shumë
 • How to lubricate foosball table|WIN.MAX

  Si të lubrifikoni tryezën e futbollit|WIN.MAX

  Futbolli i tavolinës është shumë interesant dhe një lojë shumë e njohur për njerëzit.Por në mënyrë që tavolina juaj e futbollit të zgjasë më gjatë, duhet ta mirëmbani dhe pastroni atë.Tavolina e futbollit duhet të pastrohet dhe lubrifikohet rregullisht që të funksionojë siç duhet.Kjo jo vetëm që rrit jetën...
  Lexo më shumë
 • How long is a foosball table|WIN.MAX

  Sa e gjatë është një tavolinë futbolli|FITUES.MAX

  FITOJE.MAX qëndron për "Të gjithë për Sportin" dhe është gjithmonë duke bërë përpjekje për të inovuar, duke pasur një gamë të gjerë produktesh që mbulojnë kategori të ndryshme sportesh dhe lojërash.Si furnizuesi më i madh i Kinës në tabelat dhe tavolinat e lojërave, ne i përkushtohemi ofrimit të një zgjidhjeje me një ndalesë...
  Lexo më shumë
 • How tall is a foosball table|WIN.MAX

  Sa e gjatë është një tavolinë futbolli|WIN.MAX

  Duhet të ketë një lojë apo takim sportiv në zemrën e secilit që e bën të ndihet shumë i lumtur për të luajtur.A e dini se çfarë lojërash mund të luhen në një festë ditëlindjeje, në mbledhjen e miqve, në ndërtimin e kompanisë apo edhe në ndërveprimin prind-fëmijë?Futbolli?Basketboll?Dartboard?Ose një ajër...
  Lexo më shumë
 • Development status of China’s foreign trade industry|WIN.MAX

  Statusi i zhvillimit të industrisë së tregtisë së jashtme të Kinës|WIN.MAX

  Ndoshta ju shpesh përdorni komoditetin e tregtisë së jashtme për të blerë gjëra kineze, por sigurisht që nuk e dini se sa ndikim ka sjellë zhvillimi i tregtisë së jashtme të Kinës në tregtinë globale vitet e fundit.Lexoni artikullin, i cili do t'ju japë një përvojë ndryshe...
  Lexo më shumë
 • How to move a foosball table|WIN.MAX

  Si të lëvizni një tavolinë futbolli|WIN.MAX

  Dëshironi një lojë që mund të luhet në ambiente të mbyllura dhe të ndiheni sikur jeni brenda një stadiumi futbolli?Po, kjo është një tryezë futbolli.Nëse nuk keni futboll tavoline, mund të zgjidhni WIN.MAX futboll tavoline.Si furnizuesi më i madh i futbollit të tavolinës në Kinë, ata zakonisht janë shumë të mirë...
  Lexo më shumë
 • who makes the best foosball table|WIN.MAX

  kush bën tavolinën më të mirë të futbollit|FITUES.MAX

  Përshëndetje, djema.Shihemi përsëri dhe jam i sigurt se keni qenë shumë të lumtur që keni kaluar një Krishtlindje të mrekullueshme me familjen dhe miqtë tuaj.Zakonisht, bie borë në këtë kohë të vitit, që do të thotë se loja e futbollit në natyrë ka përfunduar.Mos u shqetësoni, WIN.MAX është një nga pajisjet sportive më të mëdha...
  Lexo më shumë
 • How many players on a foosball table|WIN.MAX

  Sa lojtarë në një tavolinë futbolli|FITUES.MAX

  Futbolli, siç e dini të gjithë, janë 23 lojtarë.Prej tyre, 11 luajtën dhe pjesa tjetër ishin zëvendësues.Por çfarë ndodh me futbollin e tavolinës?Cili është ndryshimi midis tij dhe futbollit?WIN.MAX si furnizues i tavolinave të futbollit dhe furnizues i tabelave me shigjeta në Kinë nuk do t'ju zhgënjejë.N...
  Lexo më shumë
 • Can you use steel tip darts on a bristle board|WIN.MAX

  A mund të përdorni shigjetat me majë çeliku në një dërrasë me qime|WIN.MAX

  Mund të mbështeteni gjithmonë te WIN.MAX për t'ju befasuar me shigjetat e tyre me shumicë dhe prodhuesit e futbollit të tavolinës.Si furnizuesi më i madh i pajisjeve sportive në Kinë, produktet priren të jenë me cilësi të lartë dhe të përballueshme.Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë nëse maja e çelikut shkon me shigjeta...
  Lexo më shumë
 • What is the best weight for steel tip darts|WIN.MAX

  Cila është pesha më e mirë për shigjetat me majë çeliku|WIN.MAX

  WIN.MAX është një prodhues profesionist i shigjetave dhe furnizues i tavolinave të futbollit, produktet e të cilit janë zakonisht të cilësisë së lartë dhe çmimeve të përballueshme.Ky artikull ka të bëjë kryesisht me peshën optimale të shigjetave me majë çeliku.Shumica e fillestarëve e bëjnë këtë gabim kur fillojnë të luajnë shigjetat për herë të parë.
  Lexo më shumë
 • How much is a mini soccer table|WIN.MAX

  Sa kushton një mini tavolinë futbolli|FITUES.MAX

  Prodhuesit e futbollit nuk bëjnë vetëm një tavolinë futbolli, ata shpesh kanë tavolina vertikale të futbollit, tavolina të palosshme dhe madje edhe tavolina mini futbolli.Mini tavolinat e futbollit janë të dizajnuara për fëmijë.Ato janë më të vogla se tavolinat e futbollit në këmbë ose të palosshme sepse...
  Lexo më shumë
 • How much is a foosball game|WIN.MAX

  Sa kushton një lojë futbolli|FITUES.MAX

  Futbolli i tavolinës është një nga produktet e WIN.MAX, i njohur edhe si tavolina e futbollit.WIN.MAX ofron jo vetëm tavolina futbolli, por edhe tabela elektronike me shigjeta, tavolina me shpohet, tavolina hokej me ajër, tavolina lojërash me shumë qëllime dhe mallra të tjera sportive.Është prodhimi më i madh sportiv...
  Lexo më shumë
 • How Much Does a Foosball Table Cost|WIN.MAX

  Sa kushton një tavolinë futbolli|WIN.MAX

  WIN.MAX, furnizuesi më i madh i pajisjeve sportive në Kinë, jo vetëm që shet tavolina futbolli, tavolina hokej me ajër, por edhe shigjeta, tabela elektronike, topa futbolli dhe mallra të tjera sportive.Nëse doni të kuptoni se sa vlen një tavolinë futbolli, keni ardhur në ...
  Lexo më shumë
 • 10 Different Types of Foosball Tables|WIN.MAX

  10 Lloje të ndryshme tavolinash futbolli|WIN.MAX

  Futbolli i tavolinës është bërë një sport shumë popullor, por kur shumë njerëz shkojnë në kërkim të një tavoline futbolli, ata ende kanë një pyetje të tillë: çfarë lloj tavoline futbolli duhet të zgjedh?Mos u shqetësoni, WIN.MAX, shitësi më i madh me shumicë i tavolinave të futbollit dhe tabelave me shigjeta në Kinë,...
  Lexo më shumë
 • How Much Space Do I Need To Play Foosball|WIN.MAX

  Sa hapësirë ​​më nevojitet për të luajtur Foosball|WIN.MAX

  Futbolli i tavolinës është një lojë e njohur që jo vetëm që krijon argëtim për orët e mërzitshme, por është gjithashtu një lojë e shkëlqyer edukative për fëmijët për të zhvilluar reflekset e shpejta të syve, duarve dhe trurit.Është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të promovuar ndërveprimin prind-fëmijë dhe për të luajtur me fëmijët tuaj në...
  Lexo më shumë
 • How does soccer table scoring work|WIN.MAX

  Si funksionon shënimi i tabelës së futbollit|WIN.MAX

  Ne shpesh shikojmë Kupën e Botës ose ndeshjet e futbollit drejtpërdrejt në TV, por pak njerëz e dinë se si luhet dhe shënohet futbolli i tavolinës.Futbolli i tavolinës tani është më shumë se një lojë globale tavoline, është një lojë ndërkombëtare.Në artikujt e mëposhtëm do të mësoni se si shënohet futbolli një...
  Lexo më shumë
 • How to win table soccer|WIN.MAX

  Si të fitoni futbollin e tavolinës|WIN.MAX

  Ju do të njihni më mirë bazat e futbollit të tavolinës për t'u dukur në bare dhe arkadat e lojërave.Fillestarët do të gjejnë këshilla se si të fitoni futboll dhe prodhuesit më të mirë të tavolinave të futbollit në këtë artikull.Çfarë ju nevojitet për të luajtur futboll tavoline?Për të luajtur futboll tavoline, ju duhen 2-...
  Lexo më shumë
 • what is another name for table soccer|WIN.MAX

  cili është emri tjetër për futbollin e tavolinës|WIN.MAX

  Futbolli i tavolinës, një sport popullor kombëtar fitnesi në Evropë dhe SHBA, është një distilim i aftësive sportive të futbollit.Çdo lojtar është në duart e lojtarit, dhe fati i skuadrës është në duart e lojtarit, i cili mund të jetë sulmuesi, gjuajtësi, mbrojtësi më i mirë...
  Lexo më shumë
 • What happens when there is a tie in the table soccer|WIN.MAX

  Çfarë ndodh kur ka një barazim në tavolinë futbolli|FITUES.MAX

  Tavolina e futbollit është bërë një sport popullor në mbarë botën.Nuk është vetëm një tavolinë lojërash, por edhe një tabelë që mund të përdoret për praktikën e lojës.Shumë profesionistë zgjedhin një tavolinë të mirë futbolli për të luajtur.Siç e dimë të gjithë, tavolina e futbollit përfshin skijimin atletik...
  Lexo më shumë
 • How to Clean a Foosball Table|WIN.MAX

  Si të pastroni një tryezë futbolli|WIN.MAX

  WIN.MAX është furnizuesi më i madh i pajisjeve sportive në Kinë, ata kanë furnizime me shigjeta me shumicë, tavolinë lojërash në Kinë për shitje, etj.Futbolli i tavolinës është bërë kaq popullor sepse është i lehtë për t'u marrë dhe i lirë.Ndërkohë që po argëtohemi me tavolinën e lojës, është gjithashtu e nevojshme...
  Lexo më shumë
 • What are the adult size for soccer table|WIN.MAX

  Cilat janë madhësitë e të rriturve për tavolinën e futbollit|WIN.MAX

  Gjithnjë e më shumë njerëz pëlqejnë të luajnë futboll në tryezë, kjo lojë është shumë ushtrimore, ajo jo vetëm që mund të ushtrojë qëndrueshmërinë dhe kujdesin e një personi, por edhe të ushtrojë shpejtësinë e reagimit të një personi.Jo vetëm për të rriturit, është një lojë enigmë e shkëlqyer edhe për fëmijët....
  Lexo më shumë
 • how to shoot on table soccer|WIN.MAX

  si te gjuash ne futboll tavoline|FITUES.MAX

  Futbolli, i quajtur shpesh futbolli i futbollit ose futbolli i tavolinës, është një lojë popullore bordi që luhet në bare dhe në shtëpi.Loja është shumë e thjeshtë, por ka disa rregulla të thjeshta që duhet të keni parasysh përpara se të hyni në një lojë të re.Merr...
  Lexo më shumë
 • How to assemble the WIN.MAX soccer table|WIN.MAX

  Si të montoni tryezën e futbollit WIN.MAX|WIN.MAX

  Montimi i një tavoline nga e para mund të jetë një detyrë sfiduese nëse nuk e keni bërë kurrë më parë.Tavolinat e futbollit kanë shumë pjesë që duhen montuar dhe zakonisht, pjesët duhet të montohen në rendin e duhur, përndryshe, mund të zbuloni se duhet të bëni një hap...
  Lexo më shumë
 • How to play soccer table|WIN.MAX

  Si të luani tavolinë futbolli|WIN.MAX

  Midis shumicës së tavolinave të lojërave, futbolli i tavolinës është shumë i popullarizuar në disa vende evropiane dhe amerikane.Jo vetëm që ju sjell argëtim, por gjithashtu ushtron duart, sytë dhe trurin tuaj.Për fëmijët, ajo gjithashtu mund të ushtrojë inteligjencën e tyre.Çfarë është futbolli i tavolinës?Futbolli i tavolinës, etj.
  Lexo më shumë
 • What is a Foosball Table|WIN.MAX

  Çfarë është një tavolinë futbolli|WIN.MAX

  Futbolli i tavolinës është një lloj loje e futbollit në tavolinë, e cila u shfaq për herë të parë në Francë, "futbolli i tavolinës" është përkthyer nga frëngjishtja "Baby-Foot".Origjina e saj është mjaft legjendare.Në vitet 1950, një djalosh francez 20-vjeçar, Ibert Gouty, ishte thjesht një tifoz i panjohur dhe i zjarrtë i futbollit.Në mënyrë që ...
  Lexo më shumë
 • How to Level a Foosball Table|WIN.MAX

  Si të niveloni një tabelë futbolli|WIN.MAX

  Është e rëndësishme të keni një tavolinë futbolli të niveluar për të luajtur lojën dhe për të pasur një përvojë të mirë.Tabela është sipërfaqja kryesore në të cilën ne luajmë lojën, dhe çdo gjë që ndikon në tryezë do të ndikojë drejtpërdrejt në të gjithë lojën.Pa një tryezë të përshtatshme, nuk mund të kishim një...
  Lexo më shumë
 • How To Setup A Foosball Table: Easy Instructions & Diagram|WIN.MAX

  Si të konfiguroni një tabelë futbolli: udhëzime dhe diagrame të thjeshta|WIN.MAX

  Nëse keni një plan ose merrni një top futbolli, pyetja e parë në mendjen tuaj do të jetë si ta vendosni një top futbolli?Kjo është sfida e parë sepse duhet të montoni shumë pjesë.Megjithatë, prodhuesi ofron inst...
  Lexo më shumë
 • Foosball Table Buying Guide|WIN.MAX

  Udhëzues për blerjen e tavolinave të futbollit|WIN.MAX

  Nëse keni kaluar ndonjëherë një dhomë lojërash ose bar, me siguri keni parë dikë duke luajtur tavolinë futbolli.Kur ta luani, do të mahniteni se sa argëtuese është dhe ndjesia e arritjes që vjen me fitoren.Por a e dini se çfarë lloj tavoline futbolli ju nevojitet?Ti mundesh ...
  Lexo më shumë
 • How to build a soccer pool table|WIN.MAX

  Si të ndërtoni një tavolinë futbolli | WIN.MAX

  Tavolina e futbollit dhe tavolina e bilardos kanë qenë shumë të zakonshme në jetën tonë, është bërë një sport shumë i njohur për kohën e lirë apo lojëra profesionale.Kur bie shi, nuk është e përshtatshme të dalim, kështu që mund të luajmë në shtëpi me familjen dhe miqtë.Pra, a keni menduar ndonjëherë për ndërtimin...
  Lexo më shumë
 • What is the best dartboard surround|WIN.MAX

  Cila është rrethuesja më e mirë e tabelave me shigjetë|WIN.MAX

  Megjithëse shumë mjeshtër të shigjetave nuk u pëlqen ta pranojnë, fakti është se shigjetat hidhen herë pas here në mur për shkak të faktorëve të ndryshëm, duke rezultuar në dëmtimin e murit ose dëmtimin e shigjetës, gjë që është shumë e trishtueshme ...
  Lexo më shumë
 • What is a steel tip dartboard|WIN.MAX

  Çfarë është tabela me majë çeliku|WIN.MAX

  Në kërkimin tuaj për shigjetat, ju duhet të shihni një shumëllojshmëri shigjetash në forma, madhësi ose skenarë të ndryshëm.Pra, si t'i identifikojmë këto tabela me shigjetë?Dhe tani ju e dini se çfarë është një tabelë me majë çeliku.Dallimi më i madh i tij dhe dërrasës me majë të butë qëndron në majat e ndryshme ...
  Lexo më shumë
 • what is the difference between a sisal dartboard and a bristle dartboard|WIN.MAX

  cili është ndryshimi midis një dërrase shigjete sizale dhe një dërrase me shpohet|WIN.MAX

  Shigjetat janë një sport shumë i njohur në ditët e sotme.Ai jo vetëm që ushtron muskujt ose shikimin, por gjithashtu ju lejon të shijoni relaksim total.Kush nuk e pëlqen pak më shumë shoqërimin në fundjavë?Për fat të keq, kjo zakonisht përfshin shkuarjen në një bar qetësues ku shigjetat...
  Lexo më shumë
 • what is a bristle dartboard|WIN.MAX

  çfarë është një dërrasë shigjetë me shpohet|WIN.MAX

  Në artikujt e mëparshëm, mësuam se ka shumë lloje shigjetash për të zgjedhur.Në këtë episod, ne do të përqendrohemi në atë se çfarë është një dërrasë me qime.çfarë është një tabela me qime?Furça është vendosur më shumë se 5...
  Lexo më shumë
 • Can dart boards go outside?|WIN.MAX

  A mund të dalin jashtë tabelat e shigjetave?|WIN.MAX

  Në ditët e sotme, tabela me shigjetë është një sport i njohur.Zakonisht i gjejmë në klube, lokale apo shtëpi miqsh.Pra, kur jeni duke bërë diçka jashtë, si kampingu me familjen tuaj, a mund të dalin jashtë tabelat me shigjeta?Sigurisht, ju mund të luani dërrasën me shigjetë jashtë.Në mbarë botën, es...
  Lexo më shumë
 • when was the first dart board invented?|WIN.MAX

  kur u shpik tabela e parë e shigjetave?|WIN.MAX

  Origjina e tabelave me shigjeta Sporti i tabelave me shigjeta ka një histori të gjatë.Filloi në Angli në shekullin e 15-të.Sipas të dhënave, Legjionet u dërguan nga perandori romak në ishujt e largët britanikë, ku klima britanike me shi nuk i lejonte ata të shpenzonin m...
  Lexo më shumë
 • what type of dart board is the best|WIN.MAX

  çfarë lloji i tabelës së shigjetave është më i miri|WIN.MAX

  Asnjë dhomë lojërash apo vend grumbullimi nuk do të ishte e plotë pa një tabelë me shigjetë.Në fund të fundit është se shigjetat nuk janë thjesht një sport për profesionistët për t'u praktikuar ose për të konkurruar.Për ne, të sfidojmë veten ose të luajmë shigjeta me miqtë është një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar kohën tonë të lirë....
  Lexo më shumë
 • what are dartboard measurements| WIN.MAX

  çfarë janë matjet e dërrasës së shigjetës|WIN.MAX

  Përpara se të vendosni tabelën tuaj me shigjetë, duhet të dini madhësinë e tabelës suaj.Pra, cilat janë matjet e shigjetës?Dhe unë do t'ju tregoj se si ta matni atë.Matja e tabelave me shigjetë është një nga aspektet më të rëndësishme të lojërave me shigjetë.Pas disa muajsh stërvitje...
  Lexo më shumë
 • How do you mount a dart board?| WIN.MAX

  Si të montoni një tabelë shigjetë?|WIN.MAX

  Mësimi se si të montoni një tabelë me shigjeta, duke përfshirë lartësinë e përshkruar, distancën e shigjetës dhe udhëzimet e instalimit, do t'ju mundësojë të hidhni shigjetat në mënyrë korrekte.Jo vetëm që duhet të dini lartësinë e saktë të tabelës së shigjetës, por gjithashtu duhet të dini distancën e hedhjes nga...
  Lexo më shumë
 • What dartboard do professionals use?| WIN.MAX

  Çfarë tabele me shigjetë përdorin profesionistët?|WIN.MAX

  Nëse dëshironi të blini tabelën tuaj për stërvitje me ndeshje, mund të mendoni: "Çfarë tabele përdorin profesionistët?"Si profesionist, ju nuk dëshironi të jeni më të frustruar me shigjetat që kërcejnë, fluturoni përreth ose keni ...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2