Shigjetat me majë plastike për dërrasë elektronike të shigjetave 18g shigjeta | FITO. MAX

Përshkrim i shkurtër:

Sot po prezantojmë produktin e ri të WinMax: Shigjetat me një majë plastike për dartboard elektronikeMe Shtë bërë nga një material i qëndrueshëm, me cilësi të lartë, i bërë prej bronzi, i cili është më i rëndë se hekuri, por pak më i lirë se tungsteni dhe më rezistent ndaj konsumit sesa hekuri. E përkryer si një çantë fillestare për aftësitë e shigjetave që kërkojnë më shumë zhvillim. Dizajn i saktë i klasit të parë: profesionist 18ggrup shigjetash të butadepërton në modelin tradicional të thurjes, duke përdorur teknologji më të lartë të prerjes së imët, për të siguruar një kontroll të rehatshëm dhe të fortë, fërkimi i tij është 2-3 herë më i lartë se shigjetat e zakonshme. Përmirësoni lojën tuaj menjëherë me pajisjet tona të shigjetave të dizajnuara në mënyrë unike dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme!


 • Kushtojini vëmendje: Fëmijët duhet të luajnë nën mbikëqyrjen e prindërve
 • Detajet e produktit

  detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  https://www.winmaxdartgame.com/wholesale/

  MaterialMaterial cilësor për qëndrueshmëri: fuçitë janë prej bronzi (8.9 g/cm). Tunxhi është më i rëndë se hekuri, por pak më i lirë se tungsteni, ka rezistencë të fortë ndaj konsumit dhe është më i qëndrueshëm se hekuri, i cili është perfekt si një çantë fillestare që dëshiron më shumë zhvillim përsa i përketaftësitë e shigjetës.

  DesignDizajn i saktë dhe i klasit të parë: 18 gram shigjetat e buta profesionalepërcakton thyerjen e modelit tradicional të thurur dhe përdor një proces të prerjes me cilësi më të lartë për të siguruar një kontroll të rehatshëm dhe të fortë. Forca e fërkimit të fuçisë është 2-3 herë më e lartë se shigjetat e zakonshme. Rriteni lojën tuaj në asnjë kohë fare me pajisjet tona të shigjetave të dizajnuara në mënyrë unike dhe tepër të qëndrueshme!

  AccessAksesori i përsosur i shigjetës: Fluturimet PVC me trashësi 0.3 mm, pothuajse më të trasha në treg, sigurojnë lëvizje, në mënyrë që shigjetat të fluturojnë siç duhet dhe të shkojnë në dërrasë me shumë pak lëkundje. Boshtet e lehta dhe të holla të aluminit u japin shigjetave një ekuilibër të jashtëzakonshëm. Çdo bosht ka një unazë O në fijen standarde 2BA, e cila parandalon lirimin e boshtit dhe e bën shigjetën të qëndrueshme. Përveç kësaj, 50 këshilla të buta janë në dispozicion për zëvendësim në rast të dëmtimit të fluturimit.

  PackagingPaketim i shkëlqyeshëm i kutisë së dhuratave: ky grup shigjetash vjen në një kuti novatore. Me dizajn unik me mbyllje magnetike, ky është ruajtja perfekte për grupin tuaj të shigjetave. Rreshtim i grumbulluar PVC i prodhuar posaçërisht kundër humbjeve dhe gërvishtjeve. E gjithë kutia është prej lëkure të zezë PU dhe është me stil dhe praktike dhe gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për tifozët e shigjetave.

  ServiceShërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit: ne gjithmonë kemi cilësinë si konsideratë të parë, secila pjesë e shigjetave profesionale me majë plastike i është nënshtruar një kontrolli të rreptë të cilësisë. Ne përpiqemi të krijojmë shigjetat më të mira për këdo që i pëlqen shigjetat.

  Imazhe të Hollësishme

  Boshti i lehtë dhe i hollë i aluminit sjell ekuilibër të jashtëzakonshëm në shigjetat.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/
  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  Çdo bosht ka një unazë O në fijen standarde 2BA për të parandaluar që boshti të lirohet dhe të stabilizojë shigjetën. Përveç kësaj, ka 50 këshilla të buta për zëvendësim në rast të dëmtimit të fluturimit.

  Me një trashësi prej 0.3 mm, fluturimet janë ndër më të fortat, të cilat për këtë arsye janë shumë të qëndrueshme. Hartimet e hollësishme i japin shigjetës një pamje të veçantë estetike.

  winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Vendi i origjinës Guangdong, Kinë
  Emri i Markës FITO.MAKS
  Numri i modelit WMG78163
  Lloji SHKURTA
  Mosha > 8 vjet
  është_përshtatur po
  Emri i artikullit WMG78163
  Logo Logoja WINMAX/OEM
  Paketim paketim dhuratash
  Përmasat e paketës 36*33 3*33. 4cm
  Paketim 40 grupe/ctn
  VP 6 kg
  GW 16.5 kg
 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni