Трговија на големо со дигитална табла за пикадо-кабинет за пикадо со пластични врати за 1-8 играчи | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

Дигитална табла за пикадо до 8 играчи - популарен спорт за вашиот дом, погоден за деца, возрасни и играчи од почетници до професионалци.

• Уживајте во пикадо во најчиста форма со 32 игри и неверојатни 500 варијации на игри. Сеопфатна забава со пикадо: електричната табла со растојание од 4 дупки (двојни и тројни полиња) е погодна за 1-8 играчи или соло игра против компјутерот.

• Различните нивоа на тешкотија гарантираат забава со пикадо за млади и стари лица. За целото семејство: како електронска табла со врати, станицата со пикадо е погодна и за возрасни и за тинејџери од 14 години.

• Звук/звучен ефект/гласен звучник за пропуштени пикадо. Возбудливи карактеристики: звучни ефекти со прекинувач за звучно фрлање, како и двојни опции за влез/излез секогаш обезбедуваат напнатост на дискот за е-стрела, вклучувајќи ги и пластичните врати.

Hotешки производи:фудбал на маса во затворен простор,Кина електронска наежвам табла


Детали за производот

FQA

Тагови на производи

Опис на производот:

WIN.MAX Класичен Најдобра електронска табла со пикадо  - Кабинет за пикадо со пластични врати за 1-8 играчи, табла со LCD екран, 32 игри и над 500 варијации, со 6 меки пикадо. Има електрични стрела 32 игри, 500 варијанти на игри и пластични врати со интегрирани држачи за 6 пикадо. Електричната табла со растојание од 4 дупки (двојни и тројни полиња) е погодна за 1-8 играчи или за соло игра против компјутерот. Класичната мода никогаш не е надвор од времето. Ние веруваме дека оваа пикадо ќе донесе наједноставна среќа на вашето семејство.

Класична спецификација за најдобра електронска табла со пикадо:

Без разлика дали вежбате или само играте за забава, ова го прави да живеете како да играте жестока конкуренција.

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Име Класична најдобра електронска табла за пикадо
Димензии на производот 46 x 44,8 x 3,8 CM; 1,32 кг
Функција Електронска табла за пикатели до 8 играчи - популарен спорт за вашиот дом, погоден за деца, возрасни и играчи од почетници до професионалци.
Уживајте во пикадо во најчиста форма со 32 игри и неверојатни 500 варијации на игри. Сеопфатна забава со пикадо: електричната пикадо со растојание од 4 дупки (двојни и тројни полиња) е погодна за 1-8 играчи или за соло игра против компјутерот.
Различните нивоа на тежина гарантираат забава со пикадо за млади и стари лица. За целото семејство: како електронска табла со врати, станицата со пикадо е погодна и за возрасни и за тинејџери од 14 години.
Бодирање/звучен ефект/гласен звучник за пропуштени пикадо. Возбудливи карактеристики: звучни ефекти со прекинувач за звучно фрлање, како и двојни опции за влез/излез секогаш обезбедуваат напнатост на дискот за е-стрела
Додатоци вклучувајќи пластични врати
6 меки пикадо
дополнителни совети

 

Прикажи производи:

Најдобрите карактеристики на електронската табла со пикадо:

best soft tip dart board-01 (1)

Технички детали: димензии на електронска табла за пикадо (Ш x Ш x Д): 46 x 44,8 x 3,8 см. Тежина: 1,32 кг. Додатоци: вклучувајќи пластични врати, 6 меки пикадо, дополнителни совети.

best soft tip dart board-02

Возбудливи карактеристики: звучни ефекти со можност за вклучување на звучно фрлање, како и двојни опции за влез/излез секогаш обезбедуваат напнатост на електронската табла со пикадо.

best soft tip dart board-01 (2)

Електронски табла со пикадо - кабинет за пикадо со пластични врати за 1-8 играчи, табла со LCD екран, 32 игри и над 500 варијации, со 6 меки пикадо.

 

best home electronic dart board

Сеопфатна забава со пикадо: електричната табла со растојание од 4 дупки (двојни и тројни полиња) е погодна за 1-8 играчи или соло игра против компјутерот.

https://www.winmaxdartgame.com/wholesale-classical-electronic-dartboard-dart-cabinet-with-plastic-doors-for-1-8-players-win-max-product/
best soft tip dart board-01 (1)
best soft tip dart board-01 (2)
best soft tip dart board-02
best home electronic dart board

 • Претходно:
 • Следно:

 • ЧПП1

  П: Дали традиционалните пикадо може да се користат на електронски табли?

  О: Традиционалните пикадо доаѓаат со остри, зашилени совети што можат да ја пробијат електронската табла со пикадо. Тие не се дизајнирани да се користат на овие табли. Ако имате традиционални пикадо, купете табла и користете ги таму.

  ЧПП2

  П: Што значи дартборд?

  О: Обично кружна табла (како на компресирани влакна) што се користи како цел во играта на пикадо.

   

  ЧПП3

  П: Како да изберам електронска табла за пикадо?

  О: Скапите пикадо се направени од подобри и поквалитетни материјали како волфрам. Колку е поголем процентот на волфрам го прави пикадо поскапо. Другите пикадо се направени од поевтини метали како месинг и никел.

  ЧПП 4

  П: Зошто таблите со пикадо се скапи?

  О: Електронските дартборди често ќе имаат животен век од околу две години

  ЧПП 5

  П: Дали електронските дартборди се безбедни за деца?

  О: Па, да. Овие табли се специјално дизајнирани за деца. Бидејќи врвовите се направени од пластика, постои мал ризик од повреда. Главната работа е да бидете одговорни додека го користите.

  ЧПП6

  П: Може ли да се навалите над линијата во игра со пикадо?

  О: Играчот може да фрли пикадо или пикадо од која било точка на просторот за играње, додека нивната нога останува зад предниот раб на линијата за фрлање. Играчот може да го навали горниот дел од телото над линијата за фрлање и да фрли пикадо или пикадо додека прстот не го премине предниот раб на линијата за фрлање. Што ставате зад табла со пикадо?

  ЧПП 7

  П: Дали традиционалните пикадо може да се користат на електронски табли?

  О: Традиционалните пикадо доаѓаат со остри, зашилени совети што можат да ја пробијат електронската табла со пикадо. Тие не се дизајнирани да се користат на овие табли. Ако имате традиционални пикадо, купете табла и користете ги таму.

  ЧПП8

  П: Како да се подобрам при пикадо?

   А:

  Ако барате совети како подобро да играте пикадо, ова е листата за вас.

  1. Вежбајте со цел.

  2. Држете мирно.

  3. Елиминирање на променливите.

  4. Играјте против подобри играчи.

  5. Совршете го вашиот став.

  6. Совршете го Следете преку.

  7. Експеримент со различни должини на вратило и комбинации на летови.

  8. Инвестирајте во апликација за стрелци на Интернет преку Интернет.

   

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја