Стандардна фудбалска фудбалска табела игра поставена за возрасни и деца, семејство/бар Фудбалска табела со дудли. | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

Овој 5FT затворена фудбалска маса Опремата е ексклузивна графика која привлекува око и квалитетна конструкција со цврст дизајн на ногарки на кутии, вкрстените греди за поддршка и даваат дополнителна стабилност на масата.

1 、 Цврст дизајн за класична игра.

2, Лесна, лесна за монтажа табла која може да се вклопи дури и во најмалиот простор.

3 、 Изграден за да биде многу издржлив за да издржи хардкор играчки сесии.

Hotешки производи:мини фудбалска маса


Детали за производот

Прегледи

Тагови на производи

Карактеристика на фудбалска маса со барови:

1. А фудбалска базен маса што ги балансира квалитетните карактеристики со модерен дизајн.

2. Странични престилки: 30мм МДФ со графика во боја. Крајни престилки: МДФ од 15мм со графика во боја. Агол на престилка: 4 силни заштитни обложени агли на секоја маса.

3. Со дијаметар од 15,8мм. хромирани цврсти челични шипки и осумстрани пластични рачки гарантираат прецизна контрола на секое додавање и удар од атрактивните играчи.

4. Додадете забава и стил во вашата соба за игри денес.

Спецификација на димензии на табелата за фудбалски базен:

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Име Фудбалска маса на дудл
Модел WMG08993
Димензија на табелата 139,7Lx73,6Wx88,2H (см)
Материјал МДФ
сертификација CE Одобрување
Додатоци 2 парчиња Ф36мм фудбалски топки
Пакување 136,5x73,5x19,5cm, 1 сет/CTN
GW: 63 кг
СЗВ: 60 кг
20GP: 143 ЕЕЗ; 40GP: 286 ЕЕЗ; 40HQ: 347 ЕЕЗ

Видеа за овој производ

препорачајте производи:

Прикажи детали за внатрешна фудбалска табела


https://www.winmaxdartgame.com/standard-football-soccer-table-game-set-for-adult-and-kidsfamilybar-doodle-soccer-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/standard-football-soccer-table-game-set-for-adult-and-kidsfamilybar-doodle-soccer-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/standard-football-soccer-table-game-set-for-adult-and-kidsfamilybar-doodle-soccer-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/standard-football-soccer-table-game-set-for-adult-and-kidsfamilybar-doodle-soccer-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/standard-football-soccer-table-game-set-for-adult-and-kidsfamilybar-doodle-soccer-table-win-max-product/


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја