Пикадо со мек совет со пластични совети Пикало комплет комплетен сет 3 пикадо челични совети пикадо за професионалци | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

ПОБЕДИ.МАКСАН пикадо со мек врв е прекрасен производ. Имате еден сет, не ви треба ништо друго - во овој комплет имате с you што ви треба, 3x најлонски шахти, 3x буриња, 9х летови, 3x тегови, 1x алатка, 6x дополнителни совети за пикадо, вклучувајќи кутија за складирање. Без разлика дали е тоа пикадо со мек врв или пикадо со челични врвови - овде можете да ги користите и двете без да купувате дополнителни стрели, бидејќи можете да ги претворите стрелите во пикадо со мек врв или челични пикадо во согласност со она што е потребно.Сет пикадо за почетници и професионалци - совршени пикадо за почетници, но исто така може да се користат како професионални пикадо со додатоци за пикадо спакувани во безбедна кутија за складирање.


Детали за производот

Тагови на производи

win.max darts

 Основана во 2008 година, WIN.MAX е специјализирана за снабдување на пазарот со пикадо најисплатливо за почетници опрема за пикадоНа Сите наши пикадо и професионална електронска табла за пикадо се дизајнирани од нашиот искусен инженер кој играше и правење пикадо повеќе од две децении.

 

Детали Прикажи

Plastic Tips Dart Set-winmax-009

Е најдете 9 различни летови, 3 тегови и 3 буриња за челични пикадо, 3 најлонски шахти за пикадо со мек врввкл. 6 дополнителни совети за пикадо и алатка за лесна реконструкција.

Plastic Tips Dart Set-winmax-012 (2)

Тие се многу стабилни и го издржуваат природниот абење, па дури и паѓаат на бетон, сеуште се непроменети.

Plastic Tips Dart Set-winmax-012 (1)

Без разлика дали играте со пријателите или тренирате сами, висококвалитетните челични пикадо од овој сет ќе ги подобрат вашите вештини и ќе ја зголемат вашата забава. Цврстиот зафат и подобрената контрола на траекторијата, идеални за новодојденците во играта, ќе доведат до поголема точност.

Plastic Tips Dart Set-winmax-013

Со дебелина од 0,3 мм, летовите се меѓу најсилните, кои затоа се многу издржливи. Деталните дизајни му даваат на пикадо посебен естетски изглед.

Спецификација за поставување пикадо:

Без разлика дали вежбате или само играте за забава, ова го прави да живеете како да играте жестока конкуренција.

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Име Пакет за кутија со пикадо со пикадо, летови и додатоци
Модел WMG50282
Димензија на производот 18 x 17 x 2 см; 240 грама
Функција  3x најлонски шахти, 3x буриња, 9 пати летови, 3x тегови, 1x алатка, 6x дополнителни совети за пикадо
3 најлонски оски за пикадо со мек врв вкл. 6 дополнителни совети за пикадо и алатка за лесна реконструкција.
Сите спакувани во специјално дизајнирана кутија за складирање и транспорт
Без разлика дали станува збор за пикадо со мек врв или пикадо со челик - тука, можете да ги користите и двете без да купувате дополнителни стрели,
бидејќи можете да ги претворите стрелките во пикадо со мек врв или пикадо со челичен врв во согласност со она што е потребно.
Додатоци 3 x Пикадо. 9 x летови. 3 x буриња.
3 x најлонски шахти.3 x тежини. 3 x челични стрели за пикадо. 3 x меки врвови за пикадо.
1 x специјална кутија за складирање и транспорт.
1 x мултифункционална алатка за прилагодување.
Пакување 48 комплети/ctn
Тежина: 13,2 кг
СЗВ: 12,7 кг

Сликање детали за слика:

Plastic Tips Dart Set-packing002-winmax

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/soft-tip-darts-with-plastic-tips-dart-set-complete-set-3-darts-steel-tip-darts-for-professionals-win-max-product/


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја