48 ”Преклоплива фосбол маса за возрасни и деца заштедува простор Фенси | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

Преклоплива фудбалска масаСовршена големина не од голема до мала. Лесно за преклопување и ставање. Лесно е да се носат за да можат децата да го носат од своите соби во дневната соба. Оваа класична фудбалска игра со лесни правила е популарна на забавите и нуди бесконечна забава за сите возрасти.

Hotешки производи:мала фудбалска маса


 • GW: 20,5 килограми
 • СЗВ: 18,6 килограми
 • Детали за производот

  спецификација

  Тагови на производи

  foosball logo-winmax

  Совети:

  На Масичка за фосбол од 48 инчи беше забавно, со играчи што стоеја едни на други и ги извртуваа стаповите за нивните играчи да ја „шутнат“ топката во голот на другиот тим. Во игра еден-на-еден, играчот може да се движи напред и назад помеѓу неговите или нејзините четири прачки. Во игра два на два, соиграчите носат по два стапа, играјќи одбранбена или офанзивна улога.

  Прикажи детали за преклоплива фудбалска маса

  fossball table details-winmax

  • Трајната структура, стабилните нозе и рачката што не се лизга ви дозволуваат да ја користите подолго.
  • МДФ и метален материјал, еколошки, издржлив и стабилен.

  https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

  • Дебели нозе на масата, постабилни и никогаш не се нишаат.

  • Уредот за бодување, што го прави натпреварот со фосбол повозбудлив

  https://www.winmaxdartgame.com/4-5ft-official-competition-size-deluxe-foosball-table-for-multiplayer-indoor-play-win-max-product/

  • Склоплива структура, заштедете простор.
  • Лесно се монтира, само навртувајте ги нозете на масата.
  • Ова е најдобриот роденденски или божиќен подарок за деца.

  https://www.winmaxdartgame.com/4ft-free-standing-wooden-foosball-table-football-soccer-game-with-2-balls-win-max-product/

  • Детали за сликата за фосбол маса

  Видеа за WIN.MAX


  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/save-space-fancy-48-foldable-foosball-table-for-adults-kids-win-max-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 •  Совршен подарок за собирање забава.

  Производител   ПОБЕДИ.МАКСАН
  Име  Фудбалска фос -фудбалска маса
  Модел  WMG50244
  Димензија на производот 121,5Lx61Wx81,2H (см)
  Функција  1. Фудбалска маса за преклопување, заштедете простор.
   2. Странични престилки: 12мм МДФ со дрвена природна графика. Крај на престилки: МДФ од 9мм со природна графика од дрво.
   3.Со дија. 12,7 мм хромирани челични шипки со лизгачки лежишта за рамномерна ротација Топче.
   4. Паметни сребрени и сини бои со специјални играчи.
   5. Вклучено/Упатство за собрание вклучено.
  Додатоци  2 компјутери Ф36мм фудбалски топки 
   Водич/Упатство за склопување
   Мали делови што се достапни
  Пакување  1 сет/CTN
   GW: 20,5 килограми
   СЗВ: 18,6 килограми

   

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја