Помош и најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

КОЈ Е ВАШИОТ МОК?

Нашето преовладување е NO MOQ, што значи дека ги чуваме нашите производи Win.max во залихи. Сите наши производи WIN.MAX може да се испорачаат многу брзо.

КОЈ Е ТОЈ ПРАВО НА ПЛААЕ?

Неотповиклив L/C & 30%депозит од T/T & Исто така имаме Paypal, Western Union, сигурно плаќање, трговско осигурување итн.

МОANЕМЕ ДА НАМЕСТИМЕ ОЕМ нарачка?

Ние можеме да обезбедиме OEM услуга. Имаме професионален тим што може да ви помогне да го направите вашиот дизајн според вашите барања.

КАКО СЕ КОНТРОЛИ ВАШИОТ КВАЛИТЕТ?

Имаме професионален тим за квалитет, ние ќе го контролираме квалитетот на стоката за време на целото масовно производство и можеме да направиме инспекциска услуга за вас. Willе се потрудиме да им помогнеме на клиентите кога ќе се појават проблеми.

Сакате да работите со нас?