Фудбалско дрво Табела Фудбал на маса со повеќе лица - за деца и возрасни | WIN.MAX

Краток опис:

Win.max Doodle дрвена фудбалска маса одликува со цврста конструкција со подобрени безбедносни карактеристики. Идеален за сите видови подови, тој е дизајниран да ја доживее најдобрата игра. Win.max Doodle Soccer Table одговара на меѓународните стандарди и се потпира на овој лидер во индустријата!

Топла производи:мала фудбалска маса


Детали за производот

FQA

Ознаки на производот

Ова дрвена фудбалска маса опремата е ексклузивна привлечна графика и квалитетна конструкција со цврст дизајн на ногата на кутијата, греди на вкрстена поддршка што и даваат на масата дополнителна стабилност.

Спецификација на маса за дрвена фудбалска маса:

Производител  WIN.MAX
Име Фудбалска маса на лавра
Модел WMG08900
Димензија на производот 122Lx61Wx81.5H (см)
 Материјал МДФ
Сертификација Одобрение за СЕ
Додатоци 2 парчиња Φ36мм фудбалска топка
Пакување 120,5x64x10,5cm, 1set / CTN
GW: 20,9 кг
NW: 19 кг

Карактеристика:

1. Топла продажба во боја ламинат графика.

2. Странични престилки: 12мм МДФ со графика во боја. Престилки за крај: МДФ од 9 мм со графика во боја. Аголи на престилка: 4 силни заштитени агли на секоја маса

3. Панели за крај / нога / нога сите со ПВЦ ламинат во боја.

4. Со дијаметар од 12,7 мм. хромирани челични шипки и привлечен изглед на црвена и сина боја, играчите ја одржуваат топката во игра за континуирано брза акција.

5. Оваа топла продажба ефтина фудбалска маса не само што е дизајниран да изгледа добро, туку е дизајниран и да игра одлично.

Видеа за овој производ

Покажи детали за фудбалската фудбалска табела


https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/foosball-wood-game-table-multi-person-table-soccer-for-children-and-adults-win-max-product/


  • Претходно:
  • Следно:

  • Прашање: Кои топчиња со дијаметар со големина се заменуваат?

    Одговор: Дијаметарот не повеќе од 32мм е во ред.

    Прашање: Може ли ова да се состави и потоа лесно да се испрати по пошта?

    Одговор: Да, ова може да се состави релативно лесно според упатствата за склопување или видеото на производот. На собраната маса е потребна поголема кутија од кутијата за пакување.

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја