Пикадо со пластичен врв за електронски пикадо 18г пикадо | ПОБЕДИ. MAX

Краток опис:

Денес го претставуваме новиот производ на WinMax: Пикадо со пластичен врв за електронска табла за пикадоНа Изработена е од издржлив, висококвалитетен материјал, изработен од месинг, кој е потежок од железо, но малку поевтин од волфрам и поотпорен на абење од железо. Совршен како почетен комплет за вештини за пикадо кои бараат поголем развој. Прецизен дизајн од прва класа: професионалец од 18 грмеки пикадо во собатасе пробива преку традиционалниот дизајн на вртење, користејќи технологија за фино сечење со повисок квалитет, за да се обезбеди удобен и цврст стисок, неговото триење е 2-3 пати повисоко од обичните пикадо. Подобрете ја вашата игра веднаш со нашата уникатно дизајнирана и исклучително издржлива опрема за пикадо!


 • Обрни внимание на: Децата треба да играат под надзор на родителите
 • Детали за производот

  Детали за производот

  Тагови на производи

  https://www.winmaxdartgame.com/wholesale/

  UalКвалитетен материјал за издржливост: бурињата се изработени од месинг (8,9 g/cm). Месингот е потежок од железо, но малку поевтин од волфрам, има силна отпорност на абење и е издржлив од железо, што е совршено како почетен комплет кој сака повеќе развој во однос навештини за пикадо.

  Reпрецизен и првокласен дизајн: 18 грама професионални меки пикадопоставува пробивање на традиционалниот дизајн со вдлабнатини и користи поквалитетен процес на фино сечење за да обезбеди удобен и цврст стисок. Силата на триење на цевката е 2-3 пати поголема од обичните пикадо. Зголемете ја вашата игра за кратко време со нашата уникатно дизајнирана и неверојатно издржлива опрема за пикадо!

  PerfectОсовршениот додаток за пикадо: ПВЦ летови со дебелина од 0,3 мм, речиси најгустите на пазарот, овозможуваат пловност, така што стрелките летаат правилно и стигнуваат до таблата со многу малку колебања. Лесните, тенки алуминиумски шахти им даваат на пикадо извонредна рамнотежа. Секоја оска има О-прстен на стандардната нишка 2BA, што го спречува олабавувањето на вратилото и го прави пикадо стабилно. Дополнително, достапни се 50 меки совети за замена во случај на оштетување на летот.

  XИсклучителна амбалажа за кутии за подароци: овој сет со пикадо доаѓа во иновативен футрол. Со уникатен дизајн со магнетно затворање, ова е совршено складирање за вашиот сет на пикадо. Специјално произведена ПВЦ постава постава против загуби и гребнатини. Целата кутија е изработена од црна СТП кожа и е стилска и практична, а исто така одличен подарок за fansубителите на пикадо.

  CelОдлична услуга за клиенти: ние секогаш имаме квалитет како прво разгледување, секој дел од професионални пикадо со пластичен врв претрпе строга контрола на квалитетот. Ние се стремиме да ги дизајнираме најдобрите пикадо за секој што сака пикадо.

  Детални слики

  Лесната и тенка алуминиумска осовина носи извонредна рамнотежа на пикадо.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/
  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  Секоја оска има О-прстен на стандардната нишка 2BA за да спречи олабавување на вратилото и стабилизирање на пикадо. Покрај тоа, има 50 меки совети за замена во случај на оштетување на летот.

  Со дебелина од 0,3 мм, летовите се меѓу најсилните, кои затоа се многу издржливи. Деталните дизајни му даваат на пикадо посебен естетски изглед.

  winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts-with-plastic-tip-for-electronic-dartboard-6-pieces-soft-darts-set-18-g-professional-soft-darts-with-50-additional-dart-tips-20-rubber-rings-12-flights-tool-setwin-max-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Место на потекло Гуангдонг, Кина
  Име на бренд ПОБЕДИ.МАКСАН
  Број на модел WMG78163
  Тип БАРДИ
  Возраст > 8 години
  е_наменска Да
  Име на предметот WMG78163
  Лого Лого WINMAX/OEM
  Пакет пакување за подароци
  Димензии на пакетот 36*33. 3*33. 4см
  Пакување 40 комплети/ctn
  СЗВ 6 кг
  GW 16,5 кг
 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја