PU dartboard опкружувачки заштитник голема заштита од скитници пикадо и wallид | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

За повеќето луѓе, пикадо се фрлаат на wallид додека вежбање пикадо, предизвикувајќи оштетување на пикадо или theид. Значи, како да го заштитиме? Во овој момент треба да избереме аштитник за wallид од таблаНа Верувај ми, ова подобро ќе ги заштити твоите пикадо и wallид,СТП опкружувачки табли за пикадо, со добар квалитет, монтирањето е многу едноставно, само треба да го монтирате опкружувачот на таблата со пикадо на вашата табла за пикадо. Продолжете и покажете што се случува кога инсталирате сараунд за пикадо. 


Детали за производот

Тагови на производи

Опис на производот:

• Убедлив квалитет: наш опкружувачки табла за пикадо се произведува под строга контрола на квалитетот и сложени процеси на вентилација. Затоа, хемиските мириси и материјалните дефекти се елиминираат.

• Оптимизирана форма на загатка: придаваме големо значење на напредокот на производот. Затоа развивме уникатно вклопување на четирите парчиња сложувалка - вашите пикадо и табла ќе ви се заблагодарат.

• Висококвалитетен материјал: Прстенот за собирање пикадо е направен од одреден лесен, но многу тврд материјал. Идеална заштита од wallид на пикадо за лизгачки и забавни турнири со пикадо.

• Може да се користат двете страни. Од нашата штитник за wallид од табла не е само екстра дебел [3 см], туку и отпечатен од двете страни, лесно можете да го завртите прстенот за фаќање доколку е потребно. Бурунди се залага за долговечност.

ПРОИЗВОД НА ПРОИЗВОДОТ

Заштитник на Wallид на стрела Одлична заштита од скитници пикадо Спецификација:

Без разлика дали вежбате или само играте за забава, ова го прави да живеете како да играте жестока конкуренција.

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Модел WMG098795
Име Заштитник за Wallид на табла, Сараунд со стрела
Димензија на производот 70 × 24,5 × 70,2 см
Функција Издржлив материјал: За нашиот заштитен прстен за дарт, ние користиме само издржливи материјали. ЕВА е особено издржлива и истовремено светла од пердуви. Печатењето на логото од двете страни, исто така, овозможува двоен работен век - едноставно превртете и продолжете да го користите.
Убедлив квалитет: нашиот опкружувачки пикадо е произведен под строга контрола на квалитетот и сложени процеси на вентилација. Затоа, хемиските мириси и материјалните дефекти се елиминираат.
Висококвалитетен материјал: Прстенот за собирање пикадо е направен од особено лесен, но многу тврд материјал. Идеална заштита од wallид на пикадо за лизгачки и забавни турнири со пикадо
Пакување Ctn Големина: 70,5x24,5x70,7 cm, 5 ЕЕЗ/ctn
GW: 10 кг
СЗВ: 9 кг 

Заштитник на Wallид на стрела Одлична заштита од скитници пикадо Спецификација:

diy dartboard surround

Убедлив квалитет: нашиот опкружувачки пикадо е произведен под строга контрола на квалитетот и сложени процеси на вентилација. Затоа, хемиските мириси и материјалните дефекти се елиминираат.

dartboard surround

Висококвалитетен материјал: Прстенот за собирање пикадо е направен од особено лесен, но многу тврд материјал. Идеална заштита од wallид на пикадо за лизгачки и забавни турнири со пикадо.

dartboard wall protection

Издржлив материјал: За нашиот заштитен прстен за дарт, ние користиме само издржливи материјали. ЕВА е особено издржлива и истовремено светла од пердуви. Печатењето на логото од двете страни, исто така, овозможува двоен работен век - едноставно превртете и продолжете да го користите.

dartboard wall protector

 Може да се користат двете страни. Бидејќи нашиот заштитен прстен за пикадо не е само екстра дебел, туку и отпечатен од двете страни, можете лесно да го завртите прстенот за фаќање доколку е потребно.

 
  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја