Евтини маси за фосбол од 48 инчи на големо од Кина Најдобра фабрика за маса за фосбол | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

WIN.MAX Ефтин Фосбол маса од 48 инчи ќе биде најдобра маса за фосбол во часовникот. Оваа лесна игра со маса за фосбол од 14 килограми има димензии 121 x 61x 79cm (L x W x H), што го прави погоден за складирање. Уживајте во една од класичните игри на маса на сите времиња за возрасни и млади со оваа Официјална масичка за конкуренција Biltmore Foosball маса! Преголемите нивоа на нозе обезбедуваат рамномерна игра. Чаури со високи перформанси за прачки се вртат и се лизгаат со леснотија. Играчите со реален стил ја оживуваат играта! Уживајте во прекрасната игра!

Hotешки производи:мини фудбалска маса


Детали за производот

Тагови на производи

Евтини маси за фосбол од 48 инчи на големо по Кина Најдобра спецификација за фабрика за маса за фосбол:

Без разлика дали вежбате или само играте за забава, ова го прави да живеете како да играте жестока конкуренција.

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Име Масичка за фосбол од 48 инчи
Модел WMG77845
Димензија на производот 121х61х79см
Функција Компактната големина овозможува играње во ограничен простор
Модел на налепници во боја
Специјални играчи со жолта и црвена боја
Вклучено е упатство/инструкција за склопување
Цврста конструкција со потпирачи за ножеви
Додатоци Пакување со кафеава кутија
Водич/Упатство за склопување
2 парчиња фудбалска топка
 
Пакување Ctn Големина: 108x62.5x10cm, 1 ЕЕЗ/ctn
GW: 16 кг
СЗВ: 14 кг 
WIN.MAX-LOGO

WIN.MAX Сите за спорт

Основан во 2008 година, WIN.MAX е специјализиран за снабдување на пазарот со пикадо со најисплатлива опрема за пикадо за почетници. Сите наши пикадо и табли за пикадо се дизајнирани од нашиот искусен инженер кој игра и прави пикадо повеќе од две децении.

ПРОИЗВОД НА ПРОИЗВОДОТ

Детали Прикажи

tabletop football

ПОРЕТБАЛНА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА

Оваа лесна игра со маса за фосбол од 14 килограми има димензии 121 x 61x 79cm (L x W x H), што го прави погоден за складирање. Не го натрупувајте вашиот гејмер и оставете простор за хокеј во воздух, пинг -понг или маса за базен.

foosball table

ЧУДНИ челични прачки обложени со хром

Фосбол масата WIN.MAX има хромирани челични прачки кои се идеални за брзи снимки, додека гумените рачки со жлебови овозможуваат силно држење, за брза игра во која можете да уживате со семејството и пријателите!

https://www.winmaxdartgame.com/cheap-48-inch-foosball-table-in-bulk-by-china-best-foosball-table-factory-win-max-product/

УПАТСТВЕН СКОРЕР И ГРАДЕН ВО НИВОСТАВИ НА НОЗИ

Табелата за фудбалски игри доаѓа со 2 рачни стрелци и кутии за голови со погодни враќања на топката се прикажани на секоја страна за лесна, забавна и конкурентна игра!

https://www.winmaxdartgame.com/cheap-48-inch-foosball-table-in-bulk-by-china-best-foosball-table-factory-win-max-product/

Натпреварувачки забавни игри за деца и возрасни со лесен состав

Овој класичен и популарен фосбол игра на масадодава возбуда кога е наместена за семејна игра ноќ или кога пријателите сакаат да дојдат и да играат во собата за игри. Бара мало склопување.

https://www.winmaxdartgame.com/cheap-48-inch-foosball-table-in-bulk-by-china-best-foosball-table-factory-win-max-product/
football game toy
premier soccer foosball table
soccer billiard table

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја