Хокејска маса за деца од 40 ”за соба за игри | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

WIN.MAX 40 ”детска маса за хокеј на воздух играчката за игри е хокеј маса со совршена големина за деца и возрасни со ограничен простор во просторијата. Промовира физичка вежба во затворен простор, тоа е совршена игра за да ги одржувате децата активни, фокусирани и забавни.

Ова класична спортска хокеарска масае одличен додаток на вашата соба за рекреација. Со забавна хокеарска графика на површината на масата, ќе се чувствувате како да удирате во тајмер како одлично на сите времиња. Оваа табела се одликува со израмнувачи на нозе што се прилагодуваат на секој кат, одржувајќи ја површината стабилна, а пакот непречено се лизга.

Која е причината да не купите и да го испробате?

Hotешки производи:затворена фудбалска маса


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Тагови на производи

Се продава WIN.MAX Classic Sport Air Hockey Table

ЧУДНА ГРАДЕЕ:

Изработено од висококвалитетно композитно дрво и ПВЦ, ова мини маса за хокеј на воздух е опремен со прилагодливи израмнувачи и потпирач за нозе за стабилност, како и 4 заштитни агли за издржливост

Дигитален семафор

Комплетот за игри е дизајниран со рачно и ЛЕД електронско мерење на резултати, плус сигурен диспензер за пакови од секоја страна што го фаќа пакот кога постигнувате гол

ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ:

Комплетиран со 2 црвени пакувања и туркачи плус торба за носење, овој сет има с needed што е потребно за да уживате во пријателска конкуренција и да ги организирате работите потоа

БЕЗБЕДЕН, ДИЗАЈН со висок квалитет:

Сертификатот ASTM и CPSIA го значат ова детска маса за хокеј на воздухсетот е безбедна, но возбудлива игра за децата и возрасните да се приклучат на акцијата; ВКУПНИ ДИМЕНЗИИ: 40 "(L) x 20" (W) x 25 "(H); Се препорачува за возрасти: 8+ години

Проверете ја нашата маса за хокеј на воздух ако мислите дека е мала фудбалска маса е токму она што го барате!

Спецификација за хокеј на мраз:

Одлична семејна забава за разумна цена. Лесно може да се премести или спакува, но НЕ е слаб или променлив.

Производител  ПОБЕДИ.МАКСАН
Име Хокеј маса на мраз
Модел WMGHG218
Димензија на производот 102,0х51,5х64,0 см
Функција Користете плоча од МДФ со дебелина од 12мм за двете престилки, потрајни
Налепница со атрактивна боја
Специјално изработен фаќач за пакови овозможува побрзо враќање
Мотор со голема моќност за одличен проток на воздух
Во согласност со европските усогласени правила за безбедност CE, RoHS и американските правила за безбедност UL
Додатоци 2 парчиња туркачи Φ65мм,
2 парчиња пакет од 55мм;
Составување инструкции.
Пакување Ctn Големина: 104x54x12.5cm, 1 ЕЕЗ/ctn
GW: 44,3 кг
СЗВ: 42,0 кг 

Мини хокеј на мраз Детали за прикажување на детали

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

Мазна површина и атрактивен изглед

Нашата маса за хокеј на воздух има бели работни плочи за игри и шарени графики што прават да изгледа како вистински лизгалишта за хокеј на мраз. Покрај тоа, мазната површина му помага на пакот да тече брзо и лесно за да ви помогне да добиете подобро искуство со игри.

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

Мотор со голема моќност за одличен проток на воздух

Во согласност со европските усогласени правила за безбедност CE, RoHS и американските правила за безбедност UL. Изборот за приклучоци погодни за Кина, Дубаи и Англија.

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

Димензии на табелата 40 "L x 20" W x 25 "H

WIN.MAX 40 ” играчка за хокеј игра е совршена големина хокеј на воздух маса за деца и возрасни со ограничен простор во просторијата.

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

Стабилна конструкција и безбедни материјали

Опремена со 4 потполни нозе, нашата внатрешна хокеарска маса може ефикасно да спречи тресење или поместување на хокеарската маса за време на играта. Покрај тоа, врвните материјали од МДФ и ПВЦ обезбедуваат долгорочна издржливост и безбедност.


https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/air-football-tableall-in-one-sports-table-win-max-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Прашање 1:Дали е гласно кога работи вентилаторот?

  Одговори:Не чувствувам дека е гласно ... дефинитивно може да го слушнете, но тоа е подносливо.

   

  Прашање 2:Дали е преклопен?

  Одговори:Врвот е се едно парче, нозете беа ставени одделно.

   

  Прашање 3:Може ли да го поставам на отворено ??

  Одговори:Јас не би ја ставил оваа ставка на отворено, освен ако не ја заштитите од елементите. Мислам дека масата ќе се искриви ако се навлажни.

   

  Прашање 4:Дали оваа маса е доволно висока за возрасни?

  Одговори:Да тоа е! Го добив ова за моето 5 годишно ГОЛЕМО момче за Божиќ и тој мора да оди на прсти за да стигне до центарот на масата. Сите игравме топка!

   

  Прашање 5:Може ли ова да се преклопи за складирање?

  Одговори:Не, масата не се преклопува. Е треба да ги одвртите нозете

   

  Прашање 6:Дали работи со електричен погон или батерија?

  Одговори:Електрични.

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја