4 ′ Преклоплив компактен фудбал, фудбал игра Табела-склопување бесплатно лесен за чување | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

Функција за преклоплива фудбалска маса

• 99% ПРЕДМЕТУВАЕ: Во рок од 1 минута, инсталацијата е завршена откако ќе се расклопат столбовите на масата и ќе се соберат прачките

• КОМПАКТ И ОДРЕДУВАЕ: Умерени димензии и преклопливи столчиња за маса за лесно складирање и помалку простор зафатен, погоден за луѓе од сите возрасти, добро применлив за забава со семејството и пријателите

• Трајно: Висококвалитетниот МДФ обезбедува издржливост на преклопна фудбалска маса

• ДИЗАЈН: Свежи бои, одлично чувство за мода, удобно држени рачки, дизајн на агли на маси спречувајќи да се судрат

Hotешки производи:преклопна фудбалска маса


Детали за производот

Прегледи

Најчесто поставувани прашања

Тагови на производи

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

Победи. MAX Преклопна фудбалска маса, Преклопна компактна маса за фудбал/фудбал од 4 ', лесна за склопување. Таа е погодна за играње игри дома со семејството и пријателите и доаѓа во две бои за играчите да ги идентификуваат. Замислете какво олеснување би било да ја отворите оваа преклопена фудбалска маса во Кина во досаден викенд. Покрај Вин. Макс, постои и Фудбалска маса на КинаНа Верувам дека е исто така добар избор.

soccer foosball table

Спецификација за преклоплива фудбалска маса:

• Производител: WIN.MAX

• Име: фудбалска фос -фудбалска маса

• Модел: WMG75834

• Димензија на производот: 47,64 x 24,02 x 31,89 инчи; 44,85 фунти

• Функција: Висококвалитетен МДФ; Умерена големина; Преклопувачки столчиња за маса за лесно складирање и помалку простор зафатен; Брзо склопување за една минута; Свежи бои, одлично чувство за мода

• Додатоци: 2 парчиња топчиња; Упатство за склопување; Додатоци за игра на маса

• Пакување: 130x69x20cm, 1set/CTN; GW: 20.5kgs; NW: 14.9kgs

Опис на производот

Playfield

Завртки

Издржлив и висококвалитетен МДФ со ПВЦ без мирис.

Игралиштето со свежи бои ги прави очите да се чувствуваат удобно.

Foosball Men

Фудбалски мажи

Монохроматски изглед и јасна линија Создадете елегантни и стилски мажи од Фудбал

Rods

Прачки

Лесни шупливи железни прачки кои децата исто така можат лесно да ги свртат.

Длабоките жлебови осигурајте се дека рачките нема да се лизгаат од рацете.

Screws

Завртки

Не грижете се за стабилноста на табелата.

Соодветните завртки однапред составени и структура на триаголник со загради се доволно цврсти.

ОПШТА ЗАБЕЛЕШКА ЗА СОБРАНИЕ

Најдете чисто, рамномерно место за да започнете со склопување на вашата Фосбол маса. Препорачуваме двајца возрасни да работат заедно за да ја соберат оваа Фусбол маса.

Отстранете ги сите делови од кутијата и проверете дали ги имате сите делови од вашиот преклопна фудбалска масаНа Внимателно исечете ги или искинете ги четирите агли на кутијата, така што дното на кутијата може да се користи како ваша работна површина.

- ВНИМАНИЕ: ПИНКС ОПАСНОСТ! ЧУВАЈТЕ ГИ РАЦЕТЕ.

Чекори на собранието

ЧЕКОР 1
ЧЕКОР 2
ЧЕКОР 3
ЧЕКОР 4
ЧЕКОР 1

STEP 1

Извадете ја табелата од кутијата.

ЧЕКОР 2

STEP 2

Расклопете ги нозете на масата и заклучете ги на место.

Потоа двајца возрасни треба да ја превртат масата во стоечка положба.

ЧЕКОР 3

STEP 3

Прикачете ги прачките за играчи по редослед како што е прикажано.

Бидете сигурни дека играчите се соочуваат со соодветна насока.

ЧЕКОР 4

STEP 4

Притиснете надолу и прицврстете ги плевките на место.

Потоа прилагодете ги Нивоа за нозе на секоја нога додека масата не стане рамномерна и цврста.

Најдобар преклопен фудбал на маса, играјте фудбал со вашите пријатели

soccer foosball table WINMAX

Видеа за овој производ

FoldableTable Фудбал Игра Детали за прикажување


https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/4-foldable-compact-soccerfootball-game-table-assembly-free-easy-to-store-win-max-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Одлична фосбол -маса!

  Во најголем дел многу здрав и добро изграден производ. Она што најмногу го сакав во тоа беше фактот дека беше исклучително лесно да се собере. Во минатото имав масичка за фосбол, која беше поквалитетна, но имаше многу завртки и беше потребно многу подолго време да се состави отколку ова. Можеби и дури и, го составив за 10 минути.

  Единствениот недостаток во врска со ова е дека парчињата што ги држат решетките на масата се чувствуваат како со текот на времето да се скршат полесно од вашата традиционална фосбол -маса и може да се направени од подобри материјали, но за погодност тие се одлични за брзо време и лесно склопување.

  Одлично за семејството, убаво и компактно и лесно за чување и ставање исто така, што беше огромен плус.

  soccer foosball table-

  Смешно и лесно се собира

  Во куќата сите сме среќни со оваа фудбалска маса, прво мислевме дека само моите деца ќе ја користат, но сега сите играме дома и поминуваме одлично време со семејството, составувањето не беше проблем, скоро доаѓа целосно вооружен, само продолжете со упатствата 10 минути и можете да започнете со играње, без да ви требаат алатки. висината на масата е исто така добра за мојот 7 -годишен син, а исто така и за возрасни.

  soccer foosball table--

  Ми се допаѓа!

  Ова е висококвалитетна фосбол маса со добро пакување. Возбуден сум што го имам!

  soccer foosball table--

  Прашање:Дали големината е премала ако ја играат претежно тинејџери и возрасни?

  Одговори:Масата е погодна за повеќето тинејџери и возрасни, освен за многу високи луѓе.

  Прашање:Можете ли да ги потврдите димензиите? Едно место покажува табела долга 47,75 and, а друго место во описот ја покажува како 40,875.

  Одговори:47,75 ″ е должина на табелата; 40.875 ″ е должина на фудбалското игралиште на неа.

  Прашање:Дојди со топки?

  Одговори:Да, вклучени се 2 топки.

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја