Делукс Фудбал маса за мултиплеер внатрешна игра 4.5FT | WIN.MAX

Краток опис:

Фудбал на маса е популарен фитнес спорт во Европа и Америка. Се фокусира нафудбалвештини. Секој играч е под контрола на играчот, а судбината на тимот е тесно поврзана со операторот. Операторот може да биде не само одличен напаѓач, туку и најдобар дефанзивец и голман. Само две раце за контрола на клубот, мозокот, очите, рацете работат заедно, можат да покажат прекрасен улов, пресретнување, додавање, стрелање и други офанзивни и одбранбени вештини. Ова WIN.MAXДелукс фосбол маса е совршен избор за секоја семејна забава, официјална големина на игра и мултиплеер е исто така многу удобен.  


Детали за производот

Спецификација на производот

FQA

Тагови на производи

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

Фудбалска маса е популарен фитнес спорт во Европа и САД. Ги концентрира спортските вештини на фудбалот. Секој играч е контролиран од играчот, а судбината на тимот е врзана за операторот. Операторот не само што може да биде одличен стрелец, туку и да биде најдобар дефанзивец и голман. Само две раце за контрола на клубот, мозокот, очите, рацете со соработка, можете да покажете прекрасен улов, стоп, додавање, стрелање и други офанзивни и одбранбени вештини. Овој WinMax foosball е совршен избор за секоја семејна забава, официјална големина на игра, Делукс фосбол маса, и игрите за повеќе играчи се исто така многу удобни.

Детални слики

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

ВИСОКА ПЕРФОРМАНСТВА: Образови за прачки на плеерот Овозможете прачки да се вртат и лизгаат со леснотијаНа Овафудбалска маса ќе ви донесе поинакво искуство

 

СИСТЕМ ЗА СКОРИРАЕ: Бодувањето во стилот на монистра ја следи акцијата. Цел, стрелајте и постигнувајте гол! Совршеноигра за маса за деца и возрасни.

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/
https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

ВКЛУЧЕНИ ЛЕВЕРИ ЗА ЛЕГА: за да обезбедите балансирана и точна игра.


https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/

https://www.winmaxdartgame.com/soccer-table/


 • Претходно:
 • Следно:

 • Место на потекло Гуангдонг, Кина
  Име на бренд Win.max
  Број на модел WMG53290
  Тип Табела
  Класификација Стандарден Фудбал
  Пол Унисекс
  е_наменска Да
  Ставка WMG53290
  Големина на производот 137х75х87см
  Пакување 136,5х77х14см, 1 парчиња/цтн
  СЗВ 36,5 кг
  GW 38,8 килограми

  1кои сме ние? Ние сме со седиште во Гуангдонг, Кина, започнете од 2013 година, продадете на Во нашата канцеларија има вкупно околу ништовни луѓе.

  2како можеме да го гарантираме квалитетот? Секогаш пред-производствен примерок пред масовно производство; Секогаш конечна инспекција пред пратката;

  3што може да купите од нас? Пикадо и табла, Спортски и забавни производи, Кошарка, Очила за пливање, Нуркачки серии

  4зошто треба да купувате од нас, а не од други добавувачи?WINMAX е бренд фокусиран на обезбедување целосен опсег на висококвалитетни спортски стоки за одмор во светот. Воспоставено од Welon China Ltd. Во 2008 година, WINMAX изгради ефикасна дистрибутивна мрежа за снабдување клиенти ширум светот.

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја