24g професионални челични пикадо сет од 12 челични пикадо | Победи. Макс

Краток опис:

WIN.MAX стрелабеа внимателно и дизајнирани имајќи ги предвид вистинските ентузијасти за стрела. Совет за рационализација на челичните совети, со Sure Grip Technology, челични буриња со засеци, специјално дизајнирани удари и отпорни на свиткување, анодизирани алуминиумски шахти и ултра стабилни ПВЦ летови ја обликуваат совршената игра со пикадо за млади и возрасни.


Детали за производот

Тагови на производи

Победи. Макс е еден од најдобрите производители надодатоци за пикадово светот. Овој комплет ви нуди уникатна и практична комбинација во неверојатна кутија за подароци. Погоден за повеќето типови напикадо и сите видови тешкотии, почетниците и искусните играчи можат да ви понудат прекрасно слободно време.

Опис на производот

 

Dart.

Вашиот професионален сет за пикадо вклучува:

- Пакет со пикадо од 12
- Пакет за дополнителни летови од 30
- Гумени прстени 50 парчиња

Спецификација на пикадо:

Тежина:  24 гр
Дијаметар на буре: трошка барел - 0,37 инчи/9,46 мм.
Црно буре: 0,37 "/9,51 мм
Должина на барел: 2,23 инчи/56 мм
 

1

5.

5.

5.

Рационализирајте ги челичните совети

50 гумени прстени

2ВА алуминиумски шахти за пикадо.

Гумен заштитен врв

Победи. Макс е еден од најдобрите производители на додатоци за пикадо во светот. Овој комплет ви нуди уникатна и практична комбинација во неверојатна кутија за подароци. Погоден за повеќето типови пикадо и сите видови тешкотии, почетниците и искусните играчи можат да ви понудат прекрасно слободно време.

Darts

Прецизни и функционални буриња со пикадо.

Добро осмисленото свирење во предниот дел и подлабоките жлебови во задниот дел нудат удобен, сигурен стисок, обезбедуваат стабилна траекторија и ви овозможуваат целосна контрола над стрелката. Со тежина од 24 грама, овие пикадо летаат уредно и директно, што им овозможува на почетниците да учат и да се усовршуваат и им овозможуваат на експертите да покажат што има во нив.

Darts

Забавувајте се на забави

Комплетите со пикадо се наменети за 4 играчи. Без разлика дали играте со пријателите или тренирате сами, квалитетночелични врвови пикадоод овој сет ќе ги подобри вашите вештини и ќе ја зголеми вашата забава. Цврстиот зафат и подобрената контрола на траекторијата, идеална за почетници во играта, ќе доведе до поголема точност.

3.

 

Darts
4.

Цврстиот зафат и подобрената контрола на траекторијата, идеална за почетници во играта, ќе доведе до поголема точност.

  • Предупредување: Децата треба да бидат надгледувани со пикадо за време на играта!

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/

https://www.winmaxdartgame.com/24g-professional-steel-darts-set-of-12-steel-darts-win-max-product/


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја