20in Foosball Table Game-Indoor Mini Soccer Soccer Table Families | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

Ова мала фудбалска маса е доволно мал, така што можете да ја играте играта насекаде во вашиот дом или да ја извадите за да си играте со вашите пријатели во секое време. Кога не се користи, на мини фудбалска масалесно се складира, заземајќи само дел од просторот. Постојат прекрасни избори за складирање, како што се полици и ормари.

Hotешки производи:освојте максимална електронска табла за пикадо


 • :
 • Детали за производот

  Прегледи

  Најчесто поставувани прашања

  Тагови на производи

  ПОБЕДИ.МАКСАН Мини фудбалска маса, Табела од 20 инчи Фудбал/Фудбал маса за деца, лесна за чување

  【ФИРМА & ТРИЛИКА

  12мм висококвалитетни МДФ и железни прачки од 8мм обезбедуваат цврстина и издржливост на оваа маса за да може да ви служи долго време.

  【ЗА ДЕЦА】

  Заоблените агли отпорни на удари на оваа високо-безбедносна маса ги спречуваат децата од оштетување. Специјално дизајнирана за деца, масата им обезбедува друг вид задоволство. Возрасните исто така можат да комуницираат со децата покрај масата за да го промовираат односот родител-дете.

  【ЗАВРШИ】

  Вклучени се сите делови што ви се потребни: 12 Фудбалски мажи - 6 за секој тим, 2 топки, 4 прачки и 2 табли. Понатаму, се обезбедени 1 алатка и 1 инструкција за целиот процес на склопување.

  【100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИ

  Секое незадоволство или сомневање со вашето купување по приемот, ве молиме контактирајте не без двоумење

  Погледнете ја нашата фудбалска табела ако мислите дека е детска маса за хокеј на воздух е токму она што го барате!

  Спецификација на табелата со пикадо за фудбал со мал фудбал:

  Забавувајте се уште од првата минута.

  Производител   ПОБЕДИ.МАКСАН
  Име  Мини фудбалска маса 20 инчи
  Модел  WMG75438
  Димензија на производот  20,5 x 12,5 x 2,5 инчи; 5,5 фунти
  Функција  Мини, лесен за носење и чување
   Детски сложувалки
   /
   /
   /
  Додатоци  2 парчиња фудбалски топки од 20мм
   Составување инструкции
   Потребни резервни делови
  Пакување  54x43x34cm (вклучувајќи 6 сета/CTN)
   GW: 16,2 килограми
   СЗВ: 14,4 килограми

  Видеа за овој производ

  Опис на производот

  soccer table winmax
  MDF

  МДФ

  Издржлив и висококвалитетен МДФ

  Реален дрвен жито

  Заоблени агли отпорни на удари

  Foosball Men

  Фудбалски мажи

  Шарен изглед и јасна линија Создадете живописни и живи мажи од фосбол

  Rods

  Прачки

  Лесни шупливи железни прачки кои децата исто така можат лесно да ги свртат

  Длабоките жлебови осигурајте се дека рачките нема да се лизгаат од рацете

  Чекори за склопување на мали фудбалски маси

  table soccer

  ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

  -Опасност од задушување -Овој производ содржи мали топчиња и/или мали делови. Не за деца под 3 години.

  -Внимание! Потребно е собирање за возрасни.

  -Остра точка на завртки; отпакувајте и соберете со внимание. Чувајте ги малите делови и полибанката подалеку од деца за време и по монтажата.

  ВАЖНО!

  Ве молиме, чувајте ги вашите упатства. Пред да се обидете да соберете, прочитајте ја оваа книга со упатства за да се запознаете со сите делови и чекори за склопување. Препорачуваме двајца возрасни да ја соберат оваа игра. Ве молиме погледнете го списокот со делови и бидете сигурни дека сите делови се вклучени.

  ИГРАЈТЕ ФООСБОЛ СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ

  soccer table game for kids

  Прикажи детали за малата фудбалска маса

  Foosball Table-winmax • Претходно:
 • Следно:

 • ДОМА е забавен со WinMax Mini Foosball маса

  Ова дојде брзо, безбедно и обезбедено! Ми се допадна! Ја прегледав содржината на мојата нарачка и најдов дека исполнуваат с everything како што е опишано. Во ова време на пандемија, важно е да се заштитат децата од заразување со СОВИД19. Еден од начините е да ги чувате безбедни и здрави дома. Но, не е така едноставно. Тие треба да бидат зафатени и преокупирани, бидејќи ако не - децата можат да бидат многу непослушни. Паметна идеја е да им дозволите да играат игри што се интересни по природа и ќе ги одржуваат зафатени. Оваа WinMax Mini Foosball маса е одлична игра за играње. Оваа игра не само што ќе ги зафати децата, туку и ќе ги држи ангажирани и конкурентни. Моите деца го сакаат тоа. Тие толку многу се забавуваат кога учат различни стратегии за победување што од време на време ме предизвикуваат да си играм со нив. Импресиониран сум од овој WinMax Foosball како може да се справи со прекумерните физички игри. Едноставно е издржливо, функционално и многу забавно да се игра и за млади и за возрасни. ГОООЛ!

  Неколку совети за составување. Вклучени слики:

  1. Инсталирајте го собирачот на топки на двата краја.

  2. Инсталирајте ги плеерите и гумените рачки и краеви. Проверете ја сликата во полето.

  3 Прво затегнете ја едната крајна зона.

  4. Лизнете ја рамната форма или полето за играње.

  5. Сега другата крајна зона.

  6. Инсталирајте ја лентата за резултати, проверете ја сликата.

  7. All Set 2 Play!

  soccer table winmax-

  Забавно и забавно

  Супер е! Оваа игра е навистина забавна и возбудлива. Одлично е да се има за мали забави или семејни собири. Одлично за возрасни, како и за деца. Табелата доаѓа во делови, треба сами да ја составите што е навистина лесно, директно напред и забавно! Многу едноставен прирачник со секој дел одделно спакуван и нумериран по редослед на монтажа. Не ви е потребна никаква алатка повеќе од она што доаѓа со неа, што е клуч Филипс/Ален. Takeе потрае околу 15-20 минути за да се собере и подготвено е за уживање. Помала верзија на вашата омилена игра е секогаш наоколу. Навистина сум импресиониран од квалитетот на изградбата, дизајнот и пријателскиот аспект на овој производ. 100% го препорачувам на сите што бараат квалитетни забавни времиња со своите пријатели и сакани.

  soccer table winmax--

  Одличен квалитет

  Навистина ја сакам оваа маса за Фудбал, беше многу лесно да се состави и дојде со сите вклучени алатки. Дефинитивно би ја препорачал оваа ставка како игра на маса за деца!

  soccer table winmax---

   

  Симпатично и мазно

  Слатко е, мало и работи без проблеми. Доаѓа со алатка за да ја составите, не е потребна дополнителна алатка. Ја чинеше жена ми околу еден час да го состави.

  soccer table winmax----

  Прашање:Какви димензии топки за замена?

  Одговори:Дијаметарот не повеќе од 32 мм е во ред.

  Прашање:Дали може ова да се состави, а потоа лесно да се испрати по пошта?

  Одговори:Да, ова може да се состави релативно лесно според упатствата за склопување или видеото со производот. На собраната маса и е потребна поголема кутија од кутијата за пакување.

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја