18 шахти за пикадо, во сребрени метални матични пролетни прстени и 9 летови со пикадо | ПОБЕДИ.МАКСАН

Краток опис:

На WIN.MAX стрела сетот е изработен од поликарбонат со мелници. Тие се многу стабилни и можат да издржат природно трошење, а пикадо внимателно дизајнирани да се направени од компјутер имаат големи предности бидејќи нема брзо да се распаднат при фрлање. Исто така, постојат три различни должини на пикадо за различни сцени, а боите на сивата, црвената и сината се исто така многу стилски.


 • Предупредување: Не е погодно за деца под 8 -годишна возраст. Треба да се користи под надзор на возрасни
 • Детали за производот

  ДЕТАЛНИ СЛИКИ

  Тагови на производи

  На WIN.MAX стрела сетот е изработен од поликарбонат со мелници. Тие се многу стабилни и можат да издржат природно трошење, а пикадо внимателно дизајнирани да се направени од компјутер имаат големи предности бидејќи нема брзо да се распаднат при фрлање. Исто така, постојат три различни должини на пикадо за различни сцени, а боите на сивата, црвената и сината се исто така многу стилски.

  Опис на производот
  Луѓето прашуваат
  Опис на производот
  Боја Зелено сино сиво
  Големина 48 мм; 41 мм; 35мм
  Тежина 27 грама
  Тип на материјал Полиестер
  Спорт Пикадо
  Вклучени батерии? Бр
  Бренд ПОБЕДИ.МАКСАН
  Производител ПОБЕДИ.МАКСАН
  Димензии на пакетот 12,7 x 8 x 2,4 см; 15 грама
  КАКО ВО  B07VZTSM4R

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/


 • Претходно:
 • Следно:

 • https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  Овој комплет ви нуди уникатна и практична комбинација во неверојатен дизајн. Погоден за повеќето типови пикадо и секакви тешкотии, почетниците и искусните играчи можат да ви понудат прекрасно слободно време.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  Во меѓувреме, има шахти за пикадо во три различни должини. Ефектите од соодветната оска не треба да се занемарат. Ако пробате три различни должини на шахти со вашите пикадо, брзо ќе ги почувствувате насилните ефекти.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  Во основа, разликата лежи во траекторијата на пикадо. Како по правило, се случува следново: Со долга вратило, пикадо често се нерамни и надолу во таблата. Во зависност од стилот на фрлање, ова е апсолутно намерно. Позицијата е многу различна со кратка оска. Тука пикадо често се многу хоризонтални во таблата.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

  Ако с still уште сте еден од почетниците, треба да ги испробате овие типови на шахти: средно вратило, средно вратило од 48 мм, кратко вратило од 41 мм, 36 мм. Овие три модели исто така најчесто ги играат професионалци.

  https://www.winmaxdartgame.com/darts/

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја