• win max exhibition
  • win max office
  • win max team1
  • win max warehouse

WIN.MAX • Сите за спорт

Како најголем снабдувач на Кина во дартборди и маси за игри, ние се посветуваме на обезбедување едношалтерско решение за сите ваши потреби за билијард и игри. Ние носиме најширок спектар намаси за базен, фосбол маси, опкружувачки табла за пикадос,хокеј маси, наежвам dartboard,електронски дартборди, додатоци за пикадои повеќе во Кина. Ние се грижиме за деца, како и возрасни.

СТАРТ ПРОИЗВОД

ПОБЕДИ.МАКСАН, СИТЕ ЗА СПОРТ. Нашата мисија е да ги обезбедиме најдобрите производи. Како најголемпроизводители на електронски пикадо и снабдувања со маса за фосболво Кина. Ние се концентрираме на производство на најдобра електронска табла за стрела и најдобра фосбол -маса. Понудете целосен асортиман на челични врвови и пикадо со мек врв, сисалски пикадо, опкружувачки салони и додатоци за игри во затворен простор за продажба.

Топ Квалитет Игри со пикадо & Игри на масабез MOQ во брза испорака во рок од 2 недели! Ние сме многу силен дистрибутер, повеќе од 200 вработени, сите оддели работат заедно, со цел да ви ги донесеме најдобрите производи. Ви ги претставуваме јасно прикажаните производи, описи на производи, политики за испорака и очекувања за испорака.

Ние сме дизајнирани да бараме агент или партнер, нашите одлични производствени способности никогаш нема да ве изневерат.

Центар за вести

Мора да има нешто што сакате да го знаете, ајде внатре!

What is the best dartboard surround|WIN.MAX

Кој е најдобриот опкружувачки оркестар | WIN.MAX

Иако многу мајстори на пикадо не сакаат да го признаат тоа, факт е дека пикадо повремено се фрлаат во wallид поради различни фактори, што резултира со оштетување на wallидот или оштетување на пикадо, што е многу тажно ...
What is a steel tip dartboard|WIN.MAX

Што е челичен врв стрела | WIN.MAX

Во потрагата по пикадо, сигурно ќе видите различни пикадо во различни форми, големини или сценарија. Значи, како да ги идентификуваме овие дартборди? И сега знаете што е челичен врв стрела. Тоа и мекиот врв, најголемата разлика лежи во различните совети ...
what is the difference between a sisal dartboard and a bristle dartboard|WIN.MAX

Која е разликата помеѓу сисал ...

Пикадо е многу популарен спорт во денешно време. Тоа не само што ги вежба мускулите или видот, туку исто така ви овозможува да уживате во целосна релаксација. Кој не сака малку повеќе да се дружи за време на викендот? За жал, ова обично вклучува одење во бар за седативи, каде што пикадо ...
what is a bristle dartboard|WIN.MAX

што е наежвам стрела | WIN.MAX

Во претходните написи, научивме дека има многу видови пикадо за да изберете од. Во оваа епизода, ќе се фокусираме на она што е стрела со наежвам. што е наежвам стрела? Наежвам е поставена повеќе од 5 ...
Can dart boards go outside?|WIN.MAX

Дали таблите со пикадо излегуваат надвор? | WIN.MAX

Во денешно време, таблата со пикадо е добро познат спорт. Обично, ги наоѓаме во клубови, барови или куќи на пријатели. Значи, кога правите нешто на отворено, како кампување со вашето семејство, дали таблите со пикадо можат да излезат надвор? Се разбира, можете да играте со пикадо надвор. Низ целиот свет, е ...